Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek nem is tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek nem is tetszenek már az izmos lányok?!

Figyelt kérdés
Sokszor veszem észre azt,hogy én kevésbé tetszek más fiúknak mint a vékony lányok. Én általános iskolában végig tesi tagozatos voltam,rengeteg tesi óra volt ami elég kemény volt és úszás is volt..Minden nap 3-4 tesi óra legalább volt.. Középsuliban is rendesen voltak tesi órak mindennap..Sokat jártam röplabdázni,teniszeztem,emelett még táncoltam is,futottam stb..Mostanság is futok,küzdősportra járok,táncolok.. Kinézetem háát fura lehet de 150cm magas vagyok és a combjaim nem valami vékonyak,vastagok és izmosak,hasam is lapos,izmos,a vádlim.is vastag... Talán azért nincs szerencsém a fiúknál mert viccesen nézek ki,hogy alacsony termetem ellenére izmos vagyok?
2016. márc. 23. 07:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet, az is lehet, hogy az arcoddal van valami baj vagy az öltözködési stílusoddal vagy a vislekedésedde.
2016. márc. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sokkal valószínűbb, hogy jól nézel ki és félnek tőled a korodbeli kisfiúk.
2016. márc. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sajnos az alacsony emberek másként izmosodnak, a könnyebben vastagodnak a végtagok, masszívabbnak tűnik az illető.

Volt egy 2 méter magas ismerősöm, vékony karokkal, lábakkal, és simán kinyomta fekve a 150 kilót.

Fura dolog ez.

2016. márc. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
megnéznélek,a 150 centid elég alacsony de ,ha arányos vagy akkor szerintm jól nézel ki.nekem tetszenek a sportos alakú nők.a súlyod mennyi?
2016. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
50kg vagyok az a vicc :D
2016. márc. 23. 08:07
 6/15 anonim ***** válasza:

Igazából az összkép számít. A fiúk többségének jobban tetszenek a formás izmos lányok mint a vékony átlagos semmilyen csajok. És persze a formás izmos lányok alkata is különböző. Vagyis ha arányos, szemnek tetsző, akkor bejön a fiúknak, ha van egy kicsi aránytalanság, akkor nem nagyon tetszik. Mivel elég alacsony vagy, talán ez utóbbi lehet az oka.

Meg az is, hogy egyre kevesebb fiu van aki mer kezdeményezi vagy kimutatni tetszését.

Nekem tetszenek az izmos lányok, az adatok alapján lehet h te is tetszenél, bár így nehéz elképzelni, ahhoz látni kéne. Ez megint ízlés kérdése.

Az összkép a fontos és a kisugárzás. Hiába izmos egy láby ha pl. nem szimpatikus.

23/F

2016. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igazából képet kérünk, erre így nem lehet válaszolni
2016. márc. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen rendben vagy. nincs akkora izomtömeged,hogy bárkit is elijessz :p ,lehet a kis páva fiúcskák megrémülnek de azok minden nőtől félnek 😹
2016. márc. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

150cm az 50kg nem kevés, nem ártana egy kép.

A szomszéd leányzó RSG-zik, Ő is pici, és nagyon rövid erős lábai vannak. Amikor normál cipőben és feszülős farmerben van nagyon viccesen néz ki, mondtam is neki, hogy kicsit Nőiesebben kéne öltözködnie.

Egyik nap mentek színházba a szüleivel és egy melvonal alatt meghúzott ruha volt rajta egy magassarkúval, egészen elképedtem mennyire máshogy mutatott. Akinek rövid tömzsi lábai vannak, azoknak kell a magassarkú, és lehetőleg valamivel el kell terelni a figyelmet az erős combokról, főleg ha aránytalanul erősek.

38F

2016. márc. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
"mellvonal" bocsi
2016. márc. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!