Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú kapcsolat után ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat után ti mit csináltatok a sok közös képpel, ajándékba kapott tárgyakkal?

Figyelt kérdés

5 éves kapcsolatból léptem ki, nem haraggal, szép csendben elváltunk. Az 5 év alatt rengeteg fotónk készült, sok helyen voltunk. Kitörölni sajnálnám, de nézegetni sem akarom nyilván.


(N/25)


2016. márc. 18. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy alakította az élet, hogy az összes közös kép a csajnál van. Nem tudom mi lett a sorsuk
2016. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a digitálit írd ki cd-re, s tedd el a fiók mélyére, gépről töröld.

a tárgyakból az, ami igazán hasznos (pár darab), tartsd meg, a többivel kuka, vagy Máltai Szeretetszolgálat, esetleg Vatera

papírképek szemét


Géza

2016. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit csinálnék? Elteszem a képeket egy mappába és nem kell nézegetni, az ajándékokat meg használom tovább, ha eddig is használtam. Az a párkapcsolat ugyanúgy az életed része volt, miért kéne kitörölni vagy elfelejteni? Sosem értettem ezt a gondolkozást.
2016. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy sem vagyok gyűjtögető típus, rosszul érzem magam, ha elárasztanak a dolgok, úgyhogy egy-két hónap után végiggondoltam mi kell és mi nem. Főleg könyveket kaptam tőle, azt nyilván megtartottam, és pár fényképet is, de kis mütyüröket nem.
2016. márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha haragban váltunk el egymástól ,mert megcsalt vagy becsapott, akkor minden kuka. Ha barátságban váltunk el akkor minden használati tárgy marad a helyén kivéve a személyes dolgokat,fényképeket, azok mennek a dobozba, ők a múltam amit büszkén vállalok. Akire érdemes emlékezni, azt soha nem fogom elfelejteni...

38F

2016. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A képek elvannak a többi közt, nem nézegetem őket, nem kötelező.

A tárgyakat, amiket kaptam, használom továbbra is, ami dísztárgy, az is elvan a lakásban. Mondjuk többször költöztem, az ilyen cuccok a szüleimnél maradtak. Tárgyakhoz eleve nagyon ritkán kötök embereket, emlékeket.

2016. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindent eltettem a szekrénybe. Nem dobtam ki... Az is megtörtént nem tudom már megváltoztatni.
2016. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Az 5. válaszolónak igazat adok.

Aki megcsalt,attól a személytől kapott tárgyakat én is kidobnám.

De akitől szépen válasz el,attól kár lenne.A képeket,vagy egyéb apróbb tárgyakat el lehet dobozolni,nem kell a szép emlékektől megszabadulni,hiszen azokban a hónapokban/években boldog voltál valakivel,az is az életed része marad,attól,hogy már vége van.Tedd olyan helyre,ahol nem kell nézegetned nap mint nap,de ne dobd ki.

2016. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

En is mindent megtartanek amennyiben szivesen emlekszem vissza ra. Ha rossz emlekkent marad meg bennem inkabb megvalok az ilyen dolgoktol.

23L

2016. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a használati tárgyakat megtartom, de a többi megy valakinek ajándékba. A képeket törlóm. Nem várom, hogy a jelenlegi párom ugyanezt tegye, de valahogy tegye el őket a szemem elől... Számomra jelentősége van a kapott tárgyaknak, ha nincs más fontos funkciója, mint mondjuk egy könyvnek, és határolódik el teljesen az extől, akkor zavarnak. Nekem így könnyebb feldolgozni.
2016. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!