Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mekkora esélye lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piriiiii kérdése:

Vajon mekkora esélye lehet annak, hogy az ember interneten akad rá arra, akihez minden téren vonzódhat?

Figyelt kérdés
2016. márc. 24. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Én akadtam már rá ilyenre nem is egyszer. A gond csak az volt egyikőjük sem lakik/lakott közel hozzám...
2016. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ráakadhat ilyen emberre, de nem az interneten keresztül fog ez beteljesedni.
2016. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja igen. Az elérhetőséget is odaírhattam volna... az is fontos. Szóval, mekkora esélye lehet annak, hogy az ember interneten akard rá arra, akihez vonzódhat, és még nem is lakik az ország másik végén? Ja, arról nem is beszélve, hogy a vonzódás kölcsönös.
2016. márc. 24. 19:41
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem is írtam, hogy interneten teljesedne be, az elég abszurd.
2016. márc. 24. 19:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az összes férfi előfordulási esélye azonos, akkor beszélhetünk általános esetről. Ilyenkor a jó azaz a feltétlenek megfelelő esetek számát kell elosztani az összes lehetséges esetek számával.
2016. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A dolog kétélű.

A rátalálásban nagyon sokat segíthet, de a nőknek van egy elég durva hibája: hajlamosak túlzottan sokat beleképzelni a dolgokba, ha azokról kevés valódi infóhoz jutnak.

Pl illik 3-4 napon belül összehozni egy hús-vér randit, mert kb 2 hét után már egy álomhercegbe leszel szerelmes, akit csak elképzelsz és mindenben csalódni fogsz, amit a srác majd élőben jelent.

2016. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Blade Bone ***** válasza:
Lakhellyel együtt elég kevés. :D
2016. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejott. Anno 10eve a chat.hun ismertem meg a parom. Kiderult a szomszed varosban lakik. De akkor meg messze tanult tolem..megis kitartottunk egymas melett. Azota ossze is hazasodtunk. Szoval van remeny;)
2016. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is netes társkeresőn találtam meg a férjem :)
2016. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!