Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen buták az emberek? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen buták az emberek? L

Figyelt kérdés

Mikor megcsalásra került sor, a megcsalt fél elkezdte a legdurvábban r!bancozni/himr!ngyózni. Vannak, akik elsősorban nem is a párjukat, hanem a 3. felet hibáztatja.


Nemrégiben végignéztem egy ilyet. A barátnőm és a barátja esetét. A barátja csalta meg.


Amint kiderült, tombolt. De azt vettem észre, hogy inkább a csajt most lefelé, de kegyetlenül aminek csak lehet, a szájára jött. Az elején még meg is értettem. De aztán már szinte csak mocskolódásnak tűnt. Értem én a sérelmét, amit tett a barátja elfogadhatatlan, erkölcstelen. DE a barátja tette. Nem erőszak volt. Nem mászott rá senki. Ő járkált a csaj után, merthogy minden kiderült róluk. A barátja tudatosan csinált mindent. Szerintem ebben az esetben teljesen felesleges a r!bancozás.


Ha nekem van párom és bepróbálkozik más, elküldöm azonnal. Hisz ez a természetes, nem?


De itt pont a srác próbálkozott. A csaj csak él a lehetőséggel.


Kb. 2 hónapja történt. Azóta állandóan megy a lemosás. Ezért ütött szöget a fejembe a dolog.


Egy párkapcsolatban élőnek kell a gatyájába tartani a f@rkát nem?


2016. márc. 25. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
De igen, elsősorban neki, de az se normális, aki csak egy szex miatt képes rányomulni valakire, akiről tudja, hogy kapcsolatban van.
2016. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy védekezés. Próbálja nem elfogadni hogy a barátja (akit ő szeret) ilyet tenne vele, ezért próbálja a lányra kenni az egészet. Sokkal könnyebb elfogadni hogy egy külső személy milyen undorító módon viselkedett minthogy valaki akit szeretsz, akiben eddig tökéletesen megbíztál.
2016. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Mert buták. Pont. Nekem nincsenek ilyen barátaim, mert utálom a buta, ostoba embereket.
2016. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 VirágésBence ***** válasza:
100%
Könyebb másban keresni a hibát mint a saját kapcsolatában.
2016. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért viselkedik így,mert a pasihoz ragaszkodik és a harmadik félen vezeti le azt a feszültséget, amit a párján kéne levezetni. Gondolom meg is bocsájt neki minden alkalommal és azt hiszi, hogy többet nem fordul elő.

Ez van ha egy kapcs9olatban megbomlik az egyensúly, az egyik fél lesz a haszonélvező, a másik fél meg rajong érte és szinte minden hibáját elnézi neki,mert szereti, mert rajong érte.

38F

2016. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 buta ember, ennyi:D
2016. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert ez érzelmi kérdés és a legtöbbször az érzelmek győznek az ész felett.

A fenti esetben egyébként hibás volt a pasi is, meg a lány is, aki jól tudta, hogy a srác kapcsolatban van, mégis engedett neki.

2016. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tetszik neked a barátnőd pasija, alig várod már hogy szétmenjenek és te rácuppanj mi
2016. márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#2-esnél a pont, erről van szó. Nem feltétlenül butaság, csak védekezés, kiskapu. Ez nem feltétlenül butaság, inkább gyengeség.
2016. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgy látom, hogy a 3. fél, ha tudott arról, hogy akivel kavar..kapcsolatban van, akkor igenis hibás. Egy igényes ember, nem áll le olyannal...úgymond "nem él a lehetőséggel" , ha tisztában van azzal, hogy a delikvens foglalt. Ilyen esetben akárhonnan nézem, igenis riba.nc a 3. Ha fogalma sem volt a szituról...tehát azzal a tudattal ment bele a dologba, hogy nincs senkije a másiknak, akkor igen...nem lehet rá mondani semmit. Ártatlan.

És igen...a megcsaló fél minden esetben hibás.

2016. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!