Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek léteznek olyan nők, akiket le lehet kenyerezni jó kajával? Cikinek számít, ha egy hímnemű süt-főz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, például bejglivel. Ma megleptem magamat húsvétra bejglivel. Húsvéti bejgli. Szerintetek a nők szeretik a bejglit? Vannak olyan nők, akik nem csak karácsonykor esznek bejglit? Egyáltalán jóféle eleségnek számít a bejgli? (Kicsit most büszke is vagyok magamra. No meg jól felvágok most itten e. Az élet apró örömei...)


Itt a bejglim: [link]


2016. márc. 25. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A BMW után a bejgli a második, amire tapadnak a nők! :D
2016. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

szeretem, ha a pasi tud főzni

pont, hogy az édességeket nem szeretem

nemigazán vennél le a lábamról vele

2016. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem. Mesterszakácsnő vagyok. :D
2016. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én is jól főzök, sütni is nagyon szeretek (én is finom bejglit szoktam sütni, bár tény, nem húsvétkor), de vagyok olyan egyszerű, hogy kajával -és jó szexszel- le tudjon venni a lábamról az arra érdemes :)


Csak már van arra érdemes úriember, aki néha süt-főz nekem, ugyan nem bejlgit, annyira még nem gyakorlott szakács, de ki tudja, pár év múlva mi lesz? :D

2016. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

A bejgli az száraz szar.


Amúgy a csajoknak imponál, mert így újabb dolog alól (főzés) mentesülnek.

2016. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Igazi fonyeremeny, ha vegetarianus es lisztmentes eteleket tud fozni egy pasi.

A fozni tudo pasik nyerok!

N

2016. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kicsit sokszor szerepel a szövegben a "bejgli" szó. Csak úgy mondom.


Őszintén szólva elég illúzióromboló, amikor a pasi beigéri hogy majd ő főz, aztán valami főzést nem igénylő ételt rak le elém. Ilyenkor ugyanis én valami komolyabb ételre számítok (nem kell nekem disznót sütni, de inkább egy pörkölt, vagy rakott krumpli van lelki szemeim előtt, mint valami süti).


A másik meg hogy még karácsonykor kérdezgettünk körbe a cégnél (kb 20 fő), és nem volt olyan kolléga, aki kifejetetten kijelentette volna hogy szereti. A legtöbben megeszik, de csak mert előttük van, mások meg egyáltalán nem szeretik.


Az erőfeszítéseidhez viszont gratulálok, nehéz ezt jól el készíteni, de a kép alapján sikerült.

2016. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5ossel egyet értek bár sztem csak akkor számít plusz pontnak ha külsőre rendben vagy.
2016. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én nem ehetek mákot, ezt buktam.
2016. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen. Imadnam ha a jovobeni pasim is tudna fozni/sutni.

Szoval jo eselyeid vannak! Sok szerencset! ;)

2016. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!