Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közönséges egy küldök piercing?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közönséges egy küldök piercing?

Figyelt kérdés
Van több piercingem, régota szeretnék ilyet, egy sima gömbös csillogosat nem logosat ilyen olyan medálokkal.. Csinos vagyok hozzá ugyhogy ez nem nagyon tart vissza, főleg ha megunom kiveszem.. :) Csak hogy mostanra már közönséges ez a piercing?
2016. márc. 25. 21:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Elirtam.

KÖLDÖK :D

2016. márc. 25. 21:51
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szép tud lenni, de csak feszes testen, ha neked ilyen van, akkor jól fog állni :)
2016. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Van olyan,akinek meg fityma piercingje van,összekötve egy lánccal a kislábujján található karikával.Na az milyen !
2016. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Már miért lenne közönséges? Nekem is van szerintem már vagy 7-8 éve, és a mai napig imádom és meg szokták dicsérni. Számban is van, azt is imádom, amiatt se kaptam még negatív megjegyzést. A köldökre visszatérve, az elsőnek igaza van, a köldök piercing szép és lapos hason mutat igazán jól. Legalábbis szerintem. :)

Szóval, ha neked tetszik, akkor csináltasd meg.


22L

2016. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Ha olyan testalkat vagy akkor nyugodtan. Nekem férfiként speciel tetszene ha a barátnőmnek lenne, úgyhogy szerintem nem fog rá panasz érkezni.
2016. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem meg közönséges
2016. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem hogy közönséges e mert korábbi válaszoknál mind az írta hogy kur.vás...
2016. márc. 25. 22:11
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is közönséges.
2016. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Semmi közönséges nincs benne, k*urvásnak meg aztán végképp nem k*urvás, szóval ne foglalkozz azzal, hogy néhány csőlátású, beszűkült látókörrel megáldott ember mit mond, ha neked tetszik, akkor ne mások véleménye érdekeljen.

Ezt bírom amúgy, hogy minden olyan dolog, ami nem megszokott, pl tetoválás, piercing stb, vagyis csak inkább egyeseknek nem megszokott, azt rögtön meg kell szólni és elkapkodott, idióta következtetéseket kell levonni. Ez pont ilyen: attól, hogy valakinek köldökpc-je van, nem jelenti, hogy k*urva és k*urvásan viselkedik. Ahhoz nme kell piercing, az ember vagy olyan, vagy nem..

2016. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
4%

Közönséges, mert a primitív emberek játékszere ez. És ez nem szűklátókörűség.

Az emberek szeretnének mondjuk az eszükkel, jellemükkel kitűnni de az ugye sok munkát igényel, annyit meg már nem invesztálnának bele. De felvarratni egy tetkót, beszúrni egy piercinget bármelyik hülye meg tud tenni egy pillanat alatt és akkor ő már rögtön úgy érzi hogy sooooo deep. A piercing ezt a végtelenül nyomasztó és lehangoló kispolgári attitűdöt manifesztálja.

2016. márc. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!