Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közönséges egy küldök piercing?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közönséges egy küldök piercing?

Figyelt kérdés
Van több piercingem, régota szeretnék ilyet, egy sima gömbös csillogosat nem logosat ilyen olyan medálokkal.. Csinos vagyok hozzá ugyhogy ez nem nagyon tart vissza, főleg ha megunom kiveszem.. :) Csak hogy mostanra már közönséges ez a piercing?
2016. márc. 25. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%

Egyáltalán nem a primitív emberek játékszere a piercing, és én pl rohadtul nem azért csináltattam, mert húú de menő leszek vele és villogni akarok, hanem mert NEKEM tetszik. A többi ember meg azt gondol, amit akar. Ismeretlenül megítélni az embereket, na az primitív. Különben is a köldökpiercing pont az a pc, ami csak nyáron látszik, máskor nem.

Nem mellesleg az, hogy valakinek pc-je van, nem zárja ki az intelligenciát, értelmet stb. Akinek egyenesen következik a piercingből a buta, primitív ember, arra nem is tudom akkor milyen jelzőt lehetne mondani.

Szóval bizony, ez a szűklátókörűség, hogy a mindennapos, szokásos dolgok tök okésak, aki már egy kicsit "feszegeti a határt" olyan dologgal, amit én elítélek, az már csak hülye, buta, primitív ember lehet. Gratulálok.

Ja és valószínű azért tanultam ma reggeltől éjfélig a jövőhéten írandó ZH-imra, mert tök hülye, unintelligens és primitív ember vagyok, aki az eszével nem tud kitűnni. :)

2016. márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
7%

Azt gondolok amit akarok, de ha az nem tetszik akkor még én vagyok az idióta, mi?

Én mondjuk még nem ismertem olyat aki fém implantokkal él és mellé vág is az esze rendesen. Ugyanis ha a gógyi megüt egy bizonyos szintet akkor már nem látod szépnek a piercinget. :)

És nem a határok feszegetésével van problémám, hanem hogy valaki ezt a határok feszegetésének gondolja. Ami azért valljuk be nevetséges.

2016. márc. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hol is mondtam, hogy te vagy az idióta? Gondolj amit akarsz, bánja a franc, de csak azért, mert te még nem találkoztál olyan piercinges/tetkós emberrel, akinek vágott az esze, nem kell általánosan levonni a piercinget viselőkre azt a konzekvenciát, hogy sík hülyék. Mert én itt az egyetemen is ismerek jó néhány piercinges vagy épp tetovált lányt/fiút és sokszor jobban teljesítenek a vizsgákon, mint azok, akik ugye nem primitívek és nincs pc-jük.. :)


Ja és a feszegetik a határt, nem véletlenül írtam idézőjelben ugyebár, de látom nem jött át.. Ugyanis nekem és még sokaknak ez távol áll a határok feszegetésétől, viszont van, akiknek ez már igen csak az.

2016. márc. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azt kéne csak felfogni, hogy a piercingek semmilyen kapcsolatban nem állnak az értelemmel és az ésszel. Ez pont olyan, mintha azt, hogy ma sütött a nap kapcsolatba akarnánk hozni azzal, hogy tegnap elmentem a boltba. Mi köze a kettőnek egymáshoz? Semmi, épp ez az.
2016. márc. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Ezt bírom amúgy, hogy minden olyan dolog, ami nem megszokott, pl tetoválás, piercing stb, "


Ugyan már! Már inkább az a ritka, ha valakinek nincs valami undormány tucat tetkó és egyéb a testén.

2016. márc. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#14: Azért nem az orvosokra, mérnökökre jellemző a szénné vart test, hanem a proli rétegre. Persze kivételek vannak. Rohadt közönséges és olcsó hatású, mikor nyáron elöl a has PC, hátul a ri*banc rendszám kandikál ki, megspékelve műkörömmel és egyebekkel.
2016. márc. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyrészt azért nem az orvosokra, mérnököre jellemző, mert ők nagyrészt nem az a korosztály. Sok mérnökhallgatót ismerek, nagy részüknek van valamilyen piercingje vgy tetkója. Orvostanhallgatót nem, csak mentőtisztet, neki az orrában van piercing, meg a két karja szétvarrva. A jövő orvosainak, mérnökeinek valószínűleg már sokkal nagyobb arányban lesz piercingje és tetkója, csak várni kell még 10-15 évet. Ebből nem lehet az iqra következtetni. Manapság kifejezetten divat lett, nekem "csak" köldök piercingem van, de a barátaim nagy részének(szinte mind egyetemisták) van tetoválása. (A piercing mintha kezdene kimenni a divatból.) Szóval határfeszegetésnek már nem igazán lehet nevezni, tömegcikk lett. Ami nem baj amúgy, csak ezt el kell fogadni. Szerintem hülyeség ez alapján azt mondani valakire, hogy buta, vagy lázadó, vagy kispolgár, vagy különc, mert egyik sem feltétlen. Ma már kb. minden társadalmi réteg szórakozása lett, nyilván a fiatalabb generációban. Ettől lehet valaki segghülye vagy zseni is, ahogy punk vagy plázacica is.
2016. márc. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!