Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan botrányos nőkön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan botrányos nőkön a szőr?

Figyelt kérdés
Illetve még azt találom viccesnek, hogy lényegében minden testmódosítás csúnyának van megítélve (smink, hajfestés, piercing, tetoválás), ellenben a szőrtelenítést szinte kötelezőnek tekintik.

2015. dec. 1. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Gorillak kozt te vagy a kopasz cica :D

N

2015. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 RRR ***** válasza:
16%
éljenek a csubakka nénik :DDDD
2015. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Tulajdonképpen jogos a felvetésed,de mégsem az mert tudat alatt én is szőrtelenül képzelem el a női testet.Simogatni,csókolgatni,de még nézni is jobb ha szőrtelen.Ez azzal lehet összefüggésben,hogy a női a szebbik nem és mint ilyen legyen csábos és kifogástalan.Persze lehet,hogy tévedek,de ezek a dolgok tudat alatt dőlnek el.
2015. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
szeretem a természetes nőket csak kihaltak:(
2015. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hmmm, fincsi! Akár még be is tudnám neki fonni: [link]
2015. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
57%

Nem feltétlen van csùnyànak van megîtélve egy visszafogott smink,egy szépen festett haj ahhoz illő archoz,szemszìnhez. De mindjàrt màs,mikor valaki kék hajjal benne zöld csìkokkal lép az utcàra.

Smink és smink közt is òriàsi különbségek vannak.Szempillaspiràl nem egyenlő az összetapadt műszempillàval, stb...

A tetovàlàst,főként nőkön a legtöbben elìtélik:-| A szőrtelenîtés meg hàt màr szinte kötelező...Evvan.

Mondjuk a tetovàlàsròl annyit,hogy inkàbb negatìv vélemények vannak ròla,mint pozitìv...

2015. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert a társadalom ezt táplálja mindenkibe, hogy a nő csak szőrtelenül szép, meg a szemöldöke is legyen rendben... Stb


Nem azért, én szeretem ha csupasz a lábam, hónaljam ilyenek, de azt utálom, hogy ez elvárás. Nem természetes dolog. Régen úgy is szépnek ítélték a nőket, ha nem voltak szőrtelenek, szóval a női szépség tuti nem ebben rejlik.

2015. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Érthető a felvetés, de a szőrtelenítés szerintem egy kényelmi dolog. Én legalábbis egy idő után már megőrülök attól ha szőrös vagyok..


Akkor szoktam magam általában pihentetni egy kicsit, mikor megvan, hiszen akkor úgysem vagyok együtt a párommal.. Néha utána se, mert valahogy így alakul és azért 1,5-2 hét után már borzasztó szarul érzem magam és veszem is elő a borotvát. A lábam ugyanez...egy idő után engem zavar. Jobb szeretem ha sima a lábam.


Egyébként pedig egy szolid smink, ami kiemeli az arcot szép lehet..ugyanúgy egy természetesnek ható hajfestés és a szép, igényes körmök is.


Tehát jól írták, van különbség smink és smink, hajfestés és hajfestés, manikűr és manikűr kzött..

2015. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A férfi olyan mint a medve. Minél szőrösebb, annál szebb:) Ez a nőkre nem igaz. Bár van férfi aki a szőrt (intim tájékon) nőiesebbnek tartja, mert nőt akar a magáévá tenni, nem egy kislányt.
2015. dec. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Erre jó a fazon. :)
2015. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!