Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Szoktunk egyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Szoktunk egyutt hazamenni, koszon a folyosan, sokszor nez engem es a multkor a szerelem szonal ram nezett es mosolyogva elpirult.13/L

Figyelt kérdés
Ha meglat elmosolyodik ilyenkor mindig izgulok h nm e rohog rajtam(pl.borzos vagyok...).De nm koszon ram yahoon!!!Mit csinaljak es hany szazalek eselyem van nalla?Regen negyon utaltuk egymast,o mindig csufolt mindenert.Mar 10 eve ismerem szoval ovi ota.Egeszen 2009 oszeig utaltam amikor is egy kirandulas alkalmaval nagyon kedvesen beszelt velem...
2010. ápr. 4. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát nem egyértelmű? tetszel neki nyilvánvaló. az utálatból sokszor lesz szerelem. én most ilyen helyzetben vagyok. :D régen ki nem állhattam az illetőt, most meg szeretem. azt hogy hány százalék nem tudom megmondani de mosolyogj rá, legyél vele rendes és akármi lehet
2010. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tetszel neki!!:)
2010. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
csak az a baj h mar egy fel eve ez megy es nm jutunk tul a holtponton...:(
2010. ápr. 4. 15:13
 4/13 anonim ***** válasza:
De te szoktad viszonozni a mosolyokat és a többi gesztust? Például visszamosolyogsz? :)
2010. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"múltkor a szerelem szónal rámnézett és mosolyogva elpirult"

Jajj, ez nagyon aranyos! :)

18/L

2010. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy tetszel neki! Az, hogy nem lép a következő dolgok miatt lehet:

- tart attól, mit szólnának mások

- nem tudja biztosan, hogy te kedveled-e őt, hiszen sokáig utáltátok egymást

Eleve az, hogy csúfolt is azt mutatja, hogy mindig érdekelted valamicskét, csak lehet ő maga se jött rá, hogy azért mert tetszel neki.

2010. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
persze h szoktam ra mosolyogni.de meg mennyit:D
2010. ápr. 4. 18:10
 8/13 A kérdező kommentje:
mit tudnak tenni?
2010. ápr. 5. 09:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Menj oda és beszélgess vele?
2010. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tedd meg az első lépést te! Ne várj sokáig mert barátság lessz belőle.
2010. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!