Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet meg koztunk valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet meg koztunk valami? Szoktunk egyutt hazamenni, koszon a folyosan, sokszor nez engem es a multkor a szerelem szonal ram nezett es mosolyogva elpirult.

Figyelt kérdés
A multkor mikor rakoszontem yahoon csak okeval,jahval,igennel meg ehez hasonlokkal valaszolt.:(Ha meglat elmosolyodik ilyenkor mindig izgulok h nm e rohog rajtam(pl.borzos vagyok...).Mit csinaljak es hany szazalek eselyem van nalla?Regen nagyon utaltuk egymast,o mindig csufolt mindenert.Mar 10 eve ismerem szoval ovi ota.Egeszen 2009 oszeig utaltam amikor is egy kirandulas alkalmaval nagyon kedvesen beszelt velem...13/L
2010. ápr. 8. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
húha ebből lesz valami szerintem. sok ember így jött össze, úgyhoyg ne add fel a reményt:)
2010. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem simán van esélyed nála.

80% :D

2010. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csak az a baj h ez mar egy fel eve megy:(egyszer ugy tunik mintha utalna maskor meg ugy mintha nagyon joba lennenk...
2010. ápr. 8. 19:21
 4/10 A kérdező kommentje:
lepjek en?de mit?
2010. ápr. 8. 19:21
 5/10 A kérdező kommentje:
elore is kosz a valaszokat:)nagyon szomoru vagyok:(
2010. ápr. 8. 19:39
 6/10 anonim ***** válasza:

arra még nem gondoltál hogy finoman beszélj vele erről?

aztán meg csodálkozol, hogy egy idő után mással látod!

2010. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tejóóééég! mi hogy éltük át a tinikort gyakorikérdések.hu nélkül? :( XD
2010. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
most mert baj ha kihasznalom?
2010. ápr. 8. 20:18
 9/10 A kérdező kommentje:
ezt a lehetoseget?ha nm tudok valamit mert ne kerdezhetnem meg?
2010. ápr. 9. 11:50
 10/10 anonim ***** válasza:
jajj édesem pici vagy még ez a kiskori szerelem olyan cuki :) csak óvatosan a szexnél :D
2010. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!