Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Török férfi-magyar nő. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Török férfi-magyar nő. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megismerkedtem egy török férfivel. Baromi jól néz ki,szerelem volt első látásra. Nagyon kedvesnek tűnt elsőre de azóta beszélgetünk így interneten és mindig arról beszél hogy küld meztelen képet,és küldök-e én is.. Aztán meg hogy ő szerelmes belém. Mi a véleményetek? Valószínűleg csak szexet akar ugye?! Volt már valaki hasonló helyzetben?
2016. márc. 27. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon jó meglátás Sherlock. Igen csak szexet akar!! A kis naiv kislányoknak írja, hogy szerelmes, hogy elhidd és lefektessen a kis török barátunk. Egyébként a normálisabb fajta tud rendesen udvarolni, de nekem akkor sem kéne.
2016. márc. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Vigyázz vele,hülyének néz,és nem azért,mert török.
2016. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

"Baromi jól néz ki,szerelem volt első látásra."


Nete nmeglátsz valakit, jól néz ki, és beleszeretsz? Neked se kell sok, vagy elég érdekesen gondolkodhatsz a szerelemről. Attól mert külsőre vonzó, és viszket a pinád tőle, az még nem szerelem.

2016. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 VirágésBence ***** válasza:
Persze, hogy szexet akar, mi mást? nem azért, mert török, hanem mert férfi.
2016. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem kell bunkónak lenni,szerintem normális kérdést tettem fel és kislánynak se nevezném már magam. ;) nem neten láttam meg,mert itt volt Magyarországon egy hetet, csak most ment vissza nem rég Isztambulba és így neten beszélgetünk tovább! Szóval ha értelmes választ nem tudtok adni akkor inkább hozzá se szóljatok! Köszi ;)
2016. márc. 27. 14:09
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Addig szabadulj meg tole, amig el nem adja a szerveid.
2016. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Csak szexet akar. Nem törökként, férfiként! De amugy én menekülnék tőle ha szexet akarna, ha nem. Nem egy kultúrkör...

Mondom ezt úgy, h nem egy török ismerősöm van, és jelenleg törökül tanulok. Aranyosak, kedvesek, szeretek közöttük lenni, mint nőt sokkal inkább a tenyerükön hordoznak, mint honfitársaink, de ennyi bőven elég.

2016. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2016. márc. 27. 14:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem torok parom van, illetve kint is eltem. A ferfi, akit te megismertel a "hitvanyabb", szexre utazo fajta, nem eri meg komolyabb idot beleolni. Meg a fiatalabb retegnel is aki jo nevelest kapott, illetve jobb korokbol szarmazik, meg ha fiatalabb is, meg fogja fontolni hogy szexualis kapcsolat legyen-e koztetek, addig pedig valoban maximum randizik veled (ez fugg persze attol is hogy mennyire kapott vallasos nevelest), de semmikeppen nem ker kepeket a testedrol hogy aztan arra maszturbaljon... kuka a pasi. Ha kerdesed van, irj nyugodtan.
2016. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Írtam! :)
2016. márc. 27. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!