Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar nő cigány férfi. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar nő cigány férfi. Lehet normális párkapcsolat?

Figyelt kérdés

A történetem elég bonyolult.Most vagyok túl a váláson.Ex férjem magyar,hungarista.Elég rossz hírnevű ember.Két gyerekünk van.Egy 3 éves kisfiú és egy 1 éves kislány.Második terhességemnél már különböző kifogásokkal egyedül kellett végig vinnem.Hol buli és haverok miatt nem volt velem,hol egyéb kifogásokat keresek.Kislány születése után azt hittem jó lesz.Egy hétig velünk is volt.Majd kezdődtek a kimaradások.Majd bejelentette válni akar,mert talált mást.Bűnöző életmódot él,gyerektartást nem fizet,anyagilag nem segít,mondván nincs miből.Nap,mint nap kocsmázik,iszik,drogozik.Arra van.Most összeismerkedtem egy úgymond félvér cigány sráccal.Anyukája magyar,apukája cigány.Nagyon jól szituáltak.Rendes,tanult,dolgozó emberek.A srác egyetemre készül tanárnak.Jelenleg többet érdeklődik a gyerekek után,mint a saját apjuk.A kérdésem az lenne,hogy lehet-e jövője a kapcsolatunknak?Szeret és szeretem.Az biztos,hogy rengeteg előítélet lesz és sok rosszakarónk is.A nagyon negatív,trágár kommenteket kerülném.Köszönöm a segítségeiteke!

27 éves tanácstalan nő


2016. jan. 18. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Tömören: szard le mit gondolnak mások...

Én barátnőmről azt hittem, hogy cigány vagy legalábbis félvér, olyan szinten le volt barnulva, nagyon picit hezitáltam, de jól döntöttem nagyon szeretjük egymást.


Egyébként kiderül, teljesen magyarok, csak gyorsan barnul, meg alapból nem annyira betegesen hófehér mint én :D


Most nem lettél sokkal beljebb tudom, csak arra akartam rávilágítani, ha cigány lett volna is kellett volna nekem. Szóval szard le mit gondolnak, te élsz vele együtt. Vannak rasszista barátaim, én magam se vagyok roma párti. De ha beleszeretnék egy romába, védeném és leszarnám a kritizálókat :)

2016. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyszüleim 50 éve együtt vannak.Nagyapám cigány,nagyanyám magyar.

Vannak elvek,amik eltérnek,de ezek nem feltétlen rossz dolgok egyikük részéről sem.

2016. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted Gazsit és Gazsi is szeret téged valamint szeretnél Lorenzo, Márió gyerekeket akkor nem probléma.
2016. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott az ő szülei pèldája.Ahogy irtad náluk müködik.Hajrá!
2016. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.A 3-asnak annyit,hogy teljesen normális magyar nevekkel rendelkeznek a családtagok.Nem ilyen extrém,tipikus nevekkel.Annamária,Dávid és hasonlók. ;)
2016. jan. 18. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:
A kommenteket nem ovlastam,de valahogy a mostani jelölt bizalomgerjesztőbb az exnél,vonó ide vagy oda.Még ha fiatalabb is,valahogy inkább ezerszer ő,mint egy kaukázusi bunkó-tisztelet a kivételnek,vannak köztük is tisztességesek.
2016. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!