Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti írnátok neki a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti írnátok neki a helyemben?

Figyelt kérdés

Pár hónapig ismerkedtünk egy sráccal, de nem alakult ki komoly kapcsolat, mert rájöttünk, hogy jövője sem lenne az egésznek, illetve voltak olyan dolgok amik nekem nem tetszettek így megmondtam neki pár hete, hogy hagyjuk. Viszont nem veszekedtünk, szépen megbeszéltük, és normálisan váltunk el, csak annyi, hogy azóta nem beszéltünk semmit.

Én nem akartam neki írni, mert hiányzott, még mindig hiányzik de ha nem beszélünk, könnyebben el tudom felejteni.

Viszont most lesz a születésnapja, szerintetek írjak neki egy egyszerű boldog szülinapot üzenetet?


2016. márc. 27. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne, please.
2016. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Szánalmas neked is, neki is.
2016. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szükséges, de ha szeretnél, akkor egy szimpla köszöntés belefér.
2016. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reggel nem tetted már fel egyszer ezt a kérdést? :)

Amúgy szerintem egy egyszerű köszöntéssel nincs semmi baj,facen én is szoktam kapni olyan ismerőstől, akit még csak nem is ismerek szemèlyesen..megköszönöm neki, ennyi :)

2016. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!