Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők nektek mennyi időnek kellett eltelnie, párotoknak illetve nektek, hogy a testi élvezeteket is élvezhessétek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az első naptól élveztem. Mármint amikor kapcsolatban voltam...
2016. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell ilyen idétlenül modoros stílusban feltenni a kérdést.


A válasz: az első szex a két féltől függ, ennek megfelelően nincs túl korai vagy túl kései szex.

2016. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én azért írtam így mert ahogy te is írtad modoros, az vagyok.

Azt mondod nincs korai? Én azért nem úgy képzelek el egy párkapcsolatot, hogy pl a 2 fél találkozott 1 szer SE, de már a csajnak beakasztottak. Jó ezt nagyon eltúloztam, de lehet érteni. Mert igen sajnos van ilyen.

Én szerintem meg egy nagyon egyszerű kérdést tettem fel.

2016. márc. 27. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs túl korai vagy túl kései szex, mert van, hogy két ember szinte az első pillanattól kezdve egy hullámhosszon van, izzik körülöttük a levegő, vonzódnak egymáshoz, aminek (és az első randevúnak) a vége az ágyban van, és van, hogy lassan, fokról fokra alakul ki a vonzalom a két ember között. Ezért nem lehet azt mondani, hogy X idő telik el az első "Szia"-tól a szexig.
2016. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm.
2016. márc. 27. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ismertem a barátomat 2 éve mikor összejöttünk. Szerelmes voltam belé rég óta, de úgy gondoltam, hogy ő belém nem, így próbáltam tartani a távolságot. Mikor összejöttünk hirtelen fura volt a testiség, elötte senkivel sem voltam még, így pláne. Kellett azért fél év, mire megszoktam az új helyzetet
2016. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk két hónap telt el mire először lefekudtunk egymással, petting volt de rendes szex nem
2016. márc. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!