Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetek rá célzást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetek rá célzást úgy, hogy komolyan vegye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kedves, régi barátom még a középiskolából.

A helyzet, az hogy volt eset amikor pár éve buliba egymásba gabalyodtunk.

Nem volt mindig fényes a mi barátságunk.

De még mindig beszélünk, kisebb megszakításokkal.

Úgy érzem szeretném újra azt, ami régen volt egy-egy buli alkalmával. Csak már régen találkoztunk :) Persze van bennem egy kis félelem is.

Szerintetek hogyan tehetnék rá enyhe célzást, hogy szívesen látnám? Mivel sokszor viccelődünk, becézgetjük egymást nem tudom mennyire venné komolyan.

Köszönöm előre is a válaszokat!

20/l


2016. márc. 27. 21:50
 1/1 anonim válasza:

szerintem érdemes egyszerűen őszintének lenned vele :)

hidd el, egyszer többet kezdtem érezni az egyik barátom iránt, elmondtam neki és kiderült, hogy ő is végig így érzett

Szóval ha nem akar semmit, akkor legalább tudod és tovább lehetsz, ha meg szeretne akkor minden jó :)

2016. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!