Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha első ismerkedésnél azt mondaná egy nő magáról, hogy nárcisztikus személyiség?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiatal nőt,bevallom a kisugárzása magával ragadó de egyben fura is. Hosszas beszélgetés közepette bevalotta,hogy sok időbe telt mire rájött,hogy ő valójában egy nárcisztikus személyiség,aki imádja ha csodálják és úgy érzi bizonyos embereknél,hogy nem érnek fel az ő szintjére mert ő különlegesnek számít és ezt a környezete is tudtár a adta,ezért aki nem "kiválasztott" nem is fogja őt soha megérteni.Sokszor arrogáns és lekezelő és szerinte van akinek ez tetszik.Szerinte ő érzéketlen ember és közömbös mások iránt.Hajszolja a sikert,fantáziál a hirességről,a szerencséről,szépségről,ideális szerelemről stb.. Társasági ember és bárkit le tud venni lábáról mert megnyerő a személyisége..Sokszor úgy érzi van amit ő megtehet de mások nem...

De ő nem akar megváltozni ő neki igy jó,igy önmaga.


Utána néztem ennek a személyiségzavarnak,és igazak rá részben amit olvastam, de létezik olyan személyiségzavaros ember aki tudja is magáról,hogy személyiségzavarban szenved és ez nem normális?!


2016. márc. 29. 05:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van. Személyiségzavara válogatja gondolom. Bár lehet akár olyan csak szimplán gyökér/tahó és ezzel csak megmagyarázza. Papírja van ?
2016. márc. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van...
2016. márc. 29. 06:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezesetben valószínű így van. A helyedben kerülném. "Lelki húsdarálók" #1 voltam
2016. márc. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőmnek volt szerencséje egy ilyenhez.. Ha nem akarsz magadnak rosszat, otthagyod.
2016. márc. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

megengedi hogy rajongjál érte...mindezt úgy hogy tudatában van annak, hogy a kapcsolatban Ő a haszonélvező.

Ha számodra ez érdekes, vonó tulajdonság, akkor érdemes nála próbálkoznod, még az is lehet hogy ragaszkodó lesz...főleg ha megadsz mindent amire éppen szüksége van.

Tökéletesen egyet értek abban hogy amíg talál maga köré olyan embereket akik elfogadják olyannak, amilyen személyiséggel bír, addig nem fog változtatni,mert Ő úgy érzi, hogy ez így rendben van,mert Ő ebből profitál.

Személy szerint messziről elkerülöm az ilyen Nőket, munkakapcsolatban álltam egy személyiségű Nővel, de már az is necces volt.

38F

2016. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A nárcisztikus személyiségzavaros embernek gyenge az önértékelése, és az összes többi dologgal ezt kompenzálja.

Addig kell neki valaki, amíg fenn tudja tartani előtte az általa kívánt képet, amíg az adott partner csodálja, aztán ha kiderül a valódi személyisége, egyszerűen megszakítja vele a kapcsolatot. Közben pedig minden létező módon építi le a másik ember önértékelését, ez a kapcsolat csak egy emberről szólna, egyedül róla, a másik nem lényeg, ő csak egy kellék.


Egy dolgot kell csinálni az ilyen emberrel, jó messziről elkerülni.

2016. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az unokahúgom (akivel kiskorunkban össze voltunk nőve, és nagyon fontos volt nekem) szintén nárcisztikus, hát nem ajánlom senkinek... ugyanez, használja az embereket, amíg csodálják, addig oké, ha megunja, elhajítja őket, és megy tovább. Rengeteg fájdalmat okozott nekem is, mert egyfajta testvérként és legjobb barátként tekintettem rá, utánfutóként mentem utána, ő pedig élvezte, hogy csodálom, és nagyon alárendelt szerepben voltam. De amikor elkezdtem erősödni, és a magam útjára találni, meg felismerni a gyengeségeit, egyszerűen kizárt az életéből.
2016. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen jellemvonásaim, de én sokat olvastam róla, hogy tudjam kezelni.

Nem lehet csak úgy megváltozni. Önmagát viszont próbálhatja megérteni, az segíthet.


Egyébként nem értem, hogy miért mondta el. Semmi értelme, teljesen kontraproduktív.

2016. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menekülj, de "majd", hanem azonnal! Levesz a lábadról és úgy tönkretesz, hogy egy életre nyoma marad. Majd ha összeomlottál, lazán lelép, és keres új áldozatot. Ez a forgatókönyv, ebben 100%-ig biztos lehetsz, erről nem kicsi szakirodalom van.
2016. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!