Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes amit a párom csinál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes amit a párom csinál?

Figyelt kérdés
Vettem múltkor testápolót, pár nap alatt a fele elfogyott. A barátom mondta, ő használta, tetszik neki, vegyek. Vettem neki, mondtam mennyibe került, és nem adta meg az árát. Pár hete vettem drága almát, egy szatyorral, alig ettem belőle, és alig hagyott. Jó, azért nem kértem, de többet azt sem veszek, ha elmegyünk vásárolni, az én részemnek az árát mindig oda adtam, amióta észre vettem hogy lehúz, már nem adok neki több pénzt. Mikor megkértem vegyen nekem valamit, mindig kifizettem. Elvárja, vegyek mindig kenyeret, miközben én nem eszek. Sok mindent kellene vennem neki. Tudja én kevesebbet keresek. Alig marad pénzem hó végére. Múltkor azt is szóvá tette, jó lenne ha apróságokat ( pl. csokit) amit szeret vennék neki. Nem tudom de nekem ez sok, tőlem ilyen dolgokat soha senki nem várt el. És ha megyünk valahova mindig mondja: Te fizetsz? Haha, csak vicceltem.
2016. márc. 29. 08:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nem, e te se vagy 100-as

ilyen embereknek nem való a kapcsolat

2016. márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Elég gagyi ember, és gagyi kapcsolat... konkrétan meglop, akárhogy is szépítjük.

Nekem lövésem sincs, melyikünk mennyivel fizet többet, vagy kevesebbet... úgy tűnik én, de nem nagyon zavart.

Viszont pénteken vissza akartam adni neki a kölcsönbe kért 30 ezer forintot, és elhajtott, hogy ugyan már, fél éve mindig vacsorával várom, szóval nehogy már...

2016. márc. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem mindig szóvá teszi, ez-az kell neki, mert megérdemli, de nem értem miért. Én főzök mindig, ahhoz is én vásárolok be, és megeszi az összes kaját, nekem alig marad, most az utóbbi időben tűnt ez fel nekem. Már nem merek venni semmit, sem főzni, nem értem miért lett ilyen, és miért csinálja ezt velem, jobban keres mint én, nem várom el tőle hogy mindent ő fizessen, de nekem ez már sok.
2016. márc. 29. 08:27
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
ki mit szakít, olyat szagol
2016. márc. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

#3: és miért nekünk mondod ezeket? Miért nem neki? Nem mersz vagy nem akarsz a problémákról beszélni a pároddal, aki elvileg a hozzád legeslegközelebb álló ember?

Úgy tűnik, nagyon hitvány a kommunikáció közöttetek.


Amúgy nem, nem éppen korrekt, amit a barátod csinál. De az alapvető probléma az, hogy nem tudtátok megbeszélni. Lehet, hogy nem is veszi észre, hogy így viselkedik (ami persze baj, mert nem figyel oda), de te meg eltűröd, miközben zavar és egyre rosszabb lesz.

2016. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok vele semmit sem megbeszélni. Mikor akartam csak nézett, és nem tudott semmit sem mondani. Főleg ha lelki bajokról volt szó. Ha ezt felhoznám neki, tudom, rögtön kimagyarázná, mert mindenre van valamije. Semmit nem beszél meg velem, azt mondta, biztos nem érdekel engem, én mondtam hogy de igen. Ennek ellenére sem beszél velem.
2016. márc. 29. 09:11
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Magyarán van hol laknod és szexeltek,de ez nagyon messze van a kapcsolattol.
2016. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hmm mond neki ha akarja hogy fozz néki akkor menjen vásároljon be. Ha azt akarja hogy hozz neki csokit mondd h oké de adjon pénzt rá... Ilyen egyszerű ha még semmi akkor ne fozz és ne vegyél semmit és mond neki ha megkérdezi h egyszerűen nincs penz hogy eltartsd.
2016. márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vagy elfogadod, és bennemaradsz ebben a gyökér kapcsolatban, vagy végre keresel jobb embert :)
2016. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

kérdező!


ha főzöl nekem is meg kényeztetsz az ágyban, akkor várlak bármikor XD

2016. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!