Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nem érdekli a családom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem érdekli a családom?

Figyelt kérdés
Húsvétkor se anyukámat, se húgomat nem locsolta meg a párom. Mindkét nap a szüleinél voltunk. Az ő szülei szóltak neki, illene elmenni az én családtagjaimhoz is, meg hogy szégyellje magát. Ő meg annyit mondott, anyukámat azért nem, mert messze lakik. (25 km-re lakik csak) Húgomat azért nem, mert biztos nem szereti. (a másik utcában lakik). Hétfőn úgy locsolt meg, hogy már többször szóvá tettem, biztos sokakat meglocsoltak, elhervadok stb... Nehezen de vette a lapot, majd utána. Anyukám pénteken küldött be neki ajándékot, az sem érdekelte. Bár a húsvét is úgy kezdődött, miért festek tojásokat? Minek azok? Minek ünnepelni? Kicsit rosszul esett. Semmiből nem akarja kivenni a részét.
2016. márc. 29. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ide a rozsdás bökőt, hogy fogalmad sincs hogy mit ünneplünk húsvétkor. Persze legyen locsolkodás, meg csokinyúl mert a többiek is azt csinálják...
2016. márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Megbeszéltétek, előre, kinek mit jelent a húsvét? Miért nem tudtad előre, hogy mire számíts? Lehet, hogy ő simán rühelli az egészet.


A következő ünnep előtt beszéljétek meg, hogy ki mit szeretne, és próbáljatok meg közös nevezőt találni.

2016. márc. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallásos, nem követem a többi embert, csak azt, amit gyerekkoromban tanultam, láttam a környezetemben. Én elmentem a szüleihez mind két nap. Nem mondtam hogy nem, ő meg kifogásokkal jön, hogy ne kelljen semmit se csinálnia.
2016. márc. 29. 09:07
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Egészségedre. Én se mentem el meglocsolni senkit. Akinek nem tetszik, álljon be a zuhany alá.
2016. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam, pedig de jó lett volna ugyanazzal a szöveggel végigtarhálni a várost. ^___^ 29/f
2016. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Baz+, nem vagy vallásos? Te $#&&hülye, a Húsvét a legnagyobb keresztény ünnep. Mi a görcsnek ünnepled, ha fingod sincs róla? Egyáltalán mit ünnepelsz akkor? Hát az én pofám szakad le, hogy ilyen hülyék vannak, de még fel is vágnak ezzel. Ha már kiírtad, hogy ez neked számít, annyi becsület lenne benned, hogy kiguglizod mi is a Húsvét? Te bamba vagy, a barátod meg szimplán bunkó. Remek páros, gratulálok!
2016. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a baratod csak szimplan lesz*rja a husvetot. En is ezt teszem.
2016. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A locsolkodás nem a valláshoz tartozik.A húsvétot enélkül is meg lehet tartani.Vasárnap elmenni a templomba,enni a sonkát tormával meg tojással,kellemes ünnepeket kívánni,de a locsolkodás csak egy bohóckodás.A lányok számolgatják,hogy hányan locsolták meg őket,a fiúk meg gyűjtögetik a pénzt meg a tojásokat.Felnőttként ez nem érdekes. Fogadd el,hogy a párod nem akar bohóckodni.Aki felé ez nem szokás,vagy nem szereti,azt el kell fogadni.
2016. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jelentősen csökken azon emberek száma, akik igazán komolyan veszik az ilyesmit. Engem sem érdekel egyáltalán, bizonyára a barátodat sem.

Az érthető, hogy számodra fontos. De az is érthető, hogy ő meg nem örül, ha nyaggatják valami olyannal, amivel nincs kedve foglalkozni. Nem hinném, hogy nem érdekli a családod egyáltalán, de attól még minek ugráljon egy számára lényegtelen dolog miatt? Neked fontos, nem pedig neki. Ha ennyire zavar, akkor beszéld meg vele normálisan, de azt tartsd tiszteletben, hogy senkinek se kötelessége ünnepelni, ha nem akar.


A jó hír viszont az, hogy húsvét csak egyszer van egy évben, így ha ez az egyetlen konfliktus köztetek, akkor harmonikus kapcsolatnak néztek elébe.

2016. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Simán csak nem érdekled valszeg, sok férfi van így a párjával, meg sztem nő is, de mégis megy vmitől a kapcsolat, biztos jó a szex, vagy nemtom.
2016. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!