Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nem érdekli a családom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem érdekli a családom?

Figyelt kérdés
Húsvétkor se anyukámat, se húgomat nem locsolta meg a párom. Mindkét nap a szüleinél voltunk. Az ő szülei szóltak neki, illene elmenni az én családtagjaimhoz is, meg hogy szégyellje magát. Ő meg annyit mondott, anyukámat azért nem, mert messze lakik. (25 km-re lakik csak) Húgomat azért nem, mert biztos nem szereti. (a másik utcában lakik). Hétfőn úgy locsolt meg, hogy már többször szóvá tettem, biztos sokakat meglocsoltak, elhervadok stb... Nehezen de vette a lapot, majd utána. Anyukám pénteken küldött be neki ajándékot, az sem érdekelte. Bár a húsvét is úgy kezdődött, miért festek tojásokat? Minek azok? Minek ünnepelni? Kicsit rosszul esett. Semmiből nem akarja kivenni a részét.
2016. márc. 29. 08:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nőként nem vagyoj hajlandó ilyenekre.:D

A párod tesz a hagyományokra, meg az ünnepekre, és ahogy ő nem várhatja el, hogy miatta ne ünnepeld, te sem varhatod el, hogy miattad megünnepelje.

Ennyi.

2016. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi köze ennek a családodhoz? Nekem annyi jött le, hogy párod utálja ezt az ünnepet. Speciel én is. Inkább bementem dolgozni, annak ellenére, hogy szabadnapom volt, csak hogy senki ne jöjjön át undorító, büdös kölnivel. Szüleim meg kimentek a telkünkre, őket sem érdekli ez az egész, inkább pihenni akartak.

Javaslat: beszéljétek meg pároddal, ki hogyan ünnepel, ki mit vár el a másiktól, mire hajlandó, mire nem. Ha nem tudtok megegyezni, köszönjetek el egymástól, mert ez folyamatos konfliktusforrás lesz.

2016. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát ha vallásos lenne a családod még meg is érteném a problémádat, hogy szeretnéd, hogy menjen ki arra a marha sok 25km-re veled egy látogatásra. De ha nem vagytok vallásosak és végül is téged meglocsolt, miért kéne?? A legtöbb nem vallásos embernek ez marhaság. Az oké, hogy a barátnője elvárja, hogy le legyen öntve valamivel (én a helyében mondjuk a "biztos elhervadok majd" után vödör/bögre hideg vízzel öntöttelek volna nyakon, de ha hagyományokat követed, élvezted is volna.) De azt nem várhatod el, hogy ezzel a hülyeséggel elmenjen másokhoz. Kellemetlenül érezné magát, nem szokta meg. Nem mindenki ünnepli a húsvétot, aki nem vallásos.
2016. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!