Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okkal félek, hogy nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal félek, hogy nem lesz soha családom, ha még randira se hív soha senki?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, stbstb, több infót
2016. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
24 vagyok.
2016. márc. 15. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudod, mi nők sem várjuk, hogy a sült galamb a szánkba repüljön.

Még ha nem is állsz oda a férfi elé, hogy randizzunk, akkor is be lehet vetni a női praktikákat, hogy egyáltalán észrevegyen az, akit te kiszemeltél.


Soha nem ültem egy helyben, a sarokban, és vártam, hogy majd valaki észrevegyen..

2016. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jársz valahova, hobbi , szórakozás stb?

na meg igen, mit csinálsz, ha megtetszik egy pasi?

2016. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyiss a világ felé, és gyorsan megoldódik ez.


Ha csak otthon gubbasztasz, akkor nehéz randira hívni

2016. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Hàt ha konkrétan csak a kérdésedre kell vàlaszolni, akkor igen, jogos a félelmed. Nehezen tudom elképzelni, hogy bàrmiféle randi nélkül csalàdod lenne. Csodaszàmba menne!

De miért nem hív senki randira? Miért nem ismerkedsz? Ne mondd, hogy egy 24 éves nőnek nincs lehetősége. Egyetem, stb... Kezdeményezhetsz te is nyugodtan és lépj ki a komfortzònàdbòl.

2016. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem se, mégse félek.
2016. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!