Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért szidja mindenki a "mű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért szidja mindenki a "mű plasztik csajokat"? Most kajak gázak?

Figyelt kérdés

Mer nekem az a tipus jön be :P De nagyon. És itt is azt olvasom meg mindenki azt mongya h azok mind biztos hülyék meg hisztisek meg mittudomén… pedig én ismerek párat és egyáltalán nem hülyék. És egy másik itteni kérdés miatt jutott eszembe h most tényleg olyan gáz h nekem azok teccenek? XD mer sokkal jobban néznek ki mint a többi csaj mer ők adnak magukra :P

16/F


2010. ápr. 4. 20:43
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
90%

általába csajok szidják őket =)


és igaz hogy ilyen plasztikkal felesleges kezdeni mert a sexen kivül másra nem lehet használni őket:D

2010. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Én senkit sem ítélek el sem a külseje sem az ízlése miatt, és szerintem másnak se kellene tennie.
2010. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gázok, mert nem ők azok, ha lemossák a vakolatot, vagy kibújnak az exit ruhából, akkor senkik. Ez nem igényesség, hanem műmájerkedés. Aki nem vakolja szét magát, és nem dobja ki mindenét, az is lehet igényes. Képzeld, az igényesség ott kezdődik, hogy tisztálkodik, mosott ruhában jár, nem koszos a körme, a cipője. Nem ott, hogy átmaszkírozza magát.
2010. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

nem csaj csajok szidják őket :D

nagyon sok férfi is. Persze természetes, hogy az ilyen kis 15 évesek biztos nem mondják rájuk, hogy kinek kellenének

de aki komoly kapcsolatot akar magának és benőtt a feje lágya, felnőtt, az tudja jól, hogy ilyen max. egy éjszakára lenne jó :) de hidd el mindenki inkább természetes barátnőt választ magának komoly kapcsolatra.Persze itt nem azt kell érteni, hogy igénytelent. mert lehet egy lány gyönyörű természetesen is és nem fogják ránézésre azt megállapitani róla, hogy műbarbi

mert kinek kellene olyan barátnő, akit csak a vásárlás érdekel és azt sem tudja mi az a konyha.értitek :)


a belső a fontos és,h. jól kijöjjetek egymással

na elkalandoztam :D

2010. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
59%
KAJAK :D
2010. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

20:52 És az mért baj h szebbek akarnak lenni? Sztem sokkal gázabb ha valaki ronda és tehetne ellene de nem tesz! Na az gáz! De ez nem h használ egy kis sminket meg nemtommit :D


Am meg pont ezt nem értem h mért mongyák sokan h csak 1 éjszakára jók meg 1 szexre... jó vannak köztük olyanok is de a "normál" csajok között is. De vannak köztük értelmesek is meg jó fejek.

2010. ápr. 4. 20:56
 7/36 anonim ***** válasza:
89%
én lány vagyok, és nem ribancozom le mindent mert lehetnek rendesek de nem szívesen lennék olyan.
2010. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
100%

Én bevallom vannak az olyan csajok közt is normálisak, okosak, rendesek de többségük lenéz, elítél, megvet engem.

És miért mert nem vagyok vékony (hanem kicsit ducibb), lehet hogy nem vagyok olyanok mint ők, de én is adok magamra sminkelem magam, szeretek vásárolni, csinosan öltözni, de emellett olvasni is és a konyhában sütni-főzni. Sőt mi több érett férfiak szemében egyáltalán nem vagyok kövér csak a 10-en éves kamasz fiúk körébe. Szó sincs arról hogy szidjuk azokat a csajokat mert vannak kivételek, de ők igen kevesen vannak.

16/L

2010. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

lány vagyok, és a 20:52-esnél a pont!!!!!!!

De ha neked ez jön be, akkor az a te ízlésed, akkor nem mindegy, hogy gáz vagy nem?? Ha gáz akkor nem jönnek már be? Hülyeség egy kicsit a kérdésnek ez a fele:)

2010. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
21:08 teljes mértékben igazad van!!!
2010. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!