Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért szidja mindenki a "mű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért szidja mindenki a "mű plasztik csajokat"? Most kajak gázak?

Figyelt kérdés

Mer nekem az a tipus jön be :P De nagyon. És itt is azt olvasom meg mindenki azt mongya h azok mind biztos hülyék meg hisztisek meg mittudomén… pedig én ismerek párat és egyáltalán nem hülyék. És egy másik itteni kérdés miatt jutott eszembe h most tényleg olyan gáz h nekem azok teccenek? XD mer sokkal jobban néznek ki mint a többi csaj mer ők adnak magukra :P

16/F


2010. ápr. 4. 20:43
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
21:08 ez tök jó de mért nem a saját korosztályodnak akarsz tecceni? :P Sokat érsz vele h egy 40es érett férfi szerint nem vagy kövér. Ezt nem rosszindulatbol mondom!!!
2010. ápr. 4. 21:27
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, engem nem zavar ha ad magára, szebb akar lenni koppantam már csúnyát ilyen nővel.

-idegesít ha olyan magas a cipője hogy már járni se tud, csak csattogni

-olyan műkörmei vannak, hogy már nem tud fesztelenül megsimogatni

- olyan sok smink van rajta, hogy ha adok egy puszit az arcára akkor tiszta festék lessz a szám

-ha már belefulladok a parfümjébe

-ne csak a pénzem akarja elvásárolgatni

-ha vetkőztetem ne az legyen már a legfontosabb, hogy vigyázzak a márkás cuccaira

-lehessen vele beszélgetni komoly dolgokról is

-ne csak egy klón legyen. Saját ízlése, személyisége legyen ami megfog


Igenis zavar, ha mű. Ami mű, az csak póz, az az érzésem, takargat vele valamit, vagy valaminek a hiányát. Ha a trendicsajság magától jön neki, akkor már nem mű, hanem 'természetes'.

2010. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
5%
Az aki leugat egy szépen sminkelt kulturáltan plasztikázott festett szőke, csinos vékony csajt azzal valami baj van. Oké nem mindenkinek a szőke a zsánere, de vegyük alapul, hogy kulturáltan szilikon csajról van szó. Nem szeretnék sztereotip lenni, de erős tévedésben van az aki ezt megveti. egy nő mindig azért küzd, hogy szép legyen, ki így ,ki úgy érzi magát szépnek. Persze kelemen anna szája mármár gumicsónak, de azért kipróbálnám.
2010. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Adnak magukra....Figyelj, lehet hogy képeken szépek, meg jó nézni őket.... De gondolj már bele egy kicsit haver. Este rajta van a smink, műszempilla, póthaj, pushup,etc....Ágyba viszel egy ilyet. Reggel meg, mikor lepotyog a szempilla, lejön a festék, te meg csak nézed a kislányt magad mellett...... Teljesen máshogy néz ki a sok adalékanyag nélkül. Az ilyenekkel általában ez a probléma....Ez csak egy álca, egy álarc ez a sok smink. Szét van alapozózva a feje, aztán másnap, mikor felkel, öklömnyi pattanások vigyorognak a fejéről neki is. Ezért mondják rájuk, hogy egyéjszakások, tudod? Mert többre nem is kellenének......
2010. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

21:08-as kommentelőröl a kérdezőnek: igaza van, én sem vagyok nádszál karcsú, mindent megteszek azért hogy igényes legyek, bár nem sminkelek, mert anélkül is szép vagyok, és sminkelek is, akkor is csak szememet emelem ki (ki nem emelné ki a gyönyörű kék szemeit? :D és nem vagyok egoista), és van egy 24 éves barátom, és miért? mert a velem egykorúak éretlenek, és elegem van az állandó piszkálásukból, már pedig nem vagyok egy csúnya csaj, attól hogy van egyéniségem, nem vagyok egy divatmajom, igenis nőiesen és igényesen öltözködöm, mindennap tiszta ruha, kellemes illat, nem kell kidobnom amim van, anélkül is fel tudom magamra hívni a figyelmet

akik ilyen kis plasztik lányok, igazából egy álarc mögé bújnak, nem merik megmutatni az igazi énjünek, és ne mondd hogy nem így van, pedig ez igaz, ha annyira magabiztosak lennének, nem kellene nekik egy rakat smink

és majd ha idősebb leszel, rájössz te is, hogy komolyabb kapcsolathoz sokkal érettebb lányt fogsz választani


18l

2010. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Nem mondd már, hogy a két kiló vakolatnál meg a műkörömnél kezdődik az igényesség... Egyébként te most azokra a lányokra gondolsz, akik egyszerűen csak divatosan öltözködnek és próbálják a legjobbat kihozni magukból, vagy azokra, akiknek csak az a lényeg, hogy márkás cuccokból lógjon ki a seggük meg a mellük és minél feltűnőbbek legyenek? Mert előbbiek nem gázak, utóbbiaknál viszont vannak már bajok...
2010. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
6%
csak azok a csajok szidják őket akik olyan rondák mint a második világháború és irigyek. ja meg azok a droid kis szakmunkásbajszos kis seggek akik akiknek a haja kétoldalra van fésülve és még 25 évesen is szüzek és dagadtak. Sok lúzer szerintetek mire épül a ckm és társai? Ha ezt annyian megvetnék akkor mi a f.szért fogynak ezek az ujságok? Melesleg melyik csaj tetszik jobban? egy csini szöszi vékony vagy egy bajszos hegyomlás piramis?
2010. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

1: TETSZIK és nem TECCIK

2: Úgy vagyok a miss Pics@ plasztik lányokkal mint a zsiráffal....Szép-szép, meg aranyos, de otthonra nem kéne.

3: Ezek nem fogják szoptatni a gyerekedet nehogy tönkremenjen a mellük( ha mégis fizetheted a plasztikai sebészt)

4: Főtt ételt csak akkor látsz , ha véletlen leesik a műkörme és a telefon mellett meglelt sarki étterem számát tudja tárcsázni egy ujjal.

5. Ha netán el is veszel egy ilyet és meg akarsz tőle szabadulni, egy alsógatyád se marad majd, mert valami furcsa genetikai mutáció miatt, az a néhány agysejtjük a pasik pénzének kisajtolására van beprogramozva (miből fizetné a szolit, a rucit, a műkörmöst, a fodrászt stb, hisz ennyi program mellet nem lesz ideje dolgozni....)

2010. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Ja igen... és MONDJÁK nem MONGYÁK
2010. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
4%

boccs már!

énis ilyeen vagyok póthajam van(kb derékig érő felvarott) minden nap hajat vasalok,sminkelek és minden nap kivagyok öltözve.(annyi h nem szolizok mert alapbol jo szinem van szolival már cigónak néznének)

már apám is csak plázacicának becézz:DDD

mégis irtó sok pasi van értem meghallvaa...

és hülye sem vagyok 4,8az átlagom a suliban...

igaz mindenem az öltözés a divat a pénz..de hát ez a 21.század akinek nem tetszik ássa el magát..

és ezt a plasztik hülyeséges csúfságot a ronda idétlen hülye krvak találták ki akiknek nincs jobb dolguk mint irigykedni...:DD ennnyiii

2010. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!