Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártál már úgy, hogy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már úgy, hogy párkapcsolatban éltél, de kötődni kezdtél valaki máshoz, és csak még jobban kötődni kezdtél a másikhoz, amikor ő kikerült a közös közegből? Mi lett a párkapcsolatoddal így? Megkerested a másikat, akihez kötődtél? Vele mi lett?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne ilyen szituációban, de érdekel, járt-e már valaki így. Kívülről látok egy hasonló esetet.
2016. márc. 29. 16:32
 1/2 VirágésBence ***** válasza:
A mostani barátomhoz kezdtem kötődni, aztán elköltözött 2 órányira és ez valahogy még erősebb volt, aztán találkoztunk, még jobban kötődtem, megint elment, próbáltam megutálni és az akkori kapcsolatomra koncentrálni aztán végül beleszerettem, tönkrement a kapcsolatom és összejöttünk.
2016. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen férfi kollégám, külső szemlélő vagyok én is, van felesége, csak egymásba zúgtak egy lánnyal a részlegen, ahol dolgozunk, akit most áthelyeztek. A lány viszonozza, csak zárkózott, a kollégám kicsit sérült lélek, nem meri randira hívni, bár már fontolóra vette a kérdést. Az asszony otthon nem sejt semmit, élnek"boldogan".Néha nálunk helyettesít a csaj, egyre közelebb kerülnek, ritka példája annak, hogy szeret egymásba két ember, anélkül, hogy végre össze jönnének.
2016. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!