Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, nem is tudom hogyan is állunk egymással. Lassan 1 éve hogy először találkoztunk, és igazából szinte teljesen egy hullámhosszon vagyunk, DE...úgy alakult hogy külső körülmények hatására több, mint fél évig nem találkoztunk, de közben havonta keresett hogy mizujs velem, aggódott értem.

Nemrég véletlenül összefutottunk, és simogatott, puszit adott. Akkor úgy döntöttem hogy felhívom hogy találkoztunk, azt mondta majd keres. Azóta teljesen felszívódott.

Szerintetek lenne így értelme ennek az egésznek?


2016. márc. 31. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Marha egyszerű a szitu, én mint férfi ha szeretnék egy nőtől valamit, főleg egy ilyen szituáció után, akkor felkeresem, és nem szívódok fel. Ennyire egyszerű a dolog, de legalábbis kielégítő választ adok, ha valami miatt mégis pár nap halaszthatatlan dolgom lenne,és emiatt nem érnék rá.
2016. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!