Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
van egy srác, 8 évvel idösebb nálam, de még nem volt igazán tartos kapcsolata, mikor elkezdtem edzeni 2 honapja akkor találkoztunk, már az elején nagyon tetszettem neki (ez látszott is meg mondta is késöbb), én az elején csak ugy álltam hozzá mit baráti ismerkedés, ezt meg is mondtam neki, meg azt is h most nem szeretnék kapcsolatot, aztán egyik este hazakisért a kapuig edzés után, tök jot elbeszélgettünk, meg meg is ölelgettük egymást, akkor utána kb 2 hétig volt bennem valami fellángolás, de ez már elmult és érzem h nem szeretnék töle barátságnál többet, ezt mind meg is beszéltük és el is fogadta, de mikor beszélünk akkor mindig érzem rajta h ö nagyon belémszeretett. mint barát nagyon szeretem és nem szeretném megszakitani vele a kapcsolatot amig nem muszáj (kb 8 honap mulva elköltözök és akkor magátol is gyengülni fog a dolog), de addig szeretnék minél több idöt eltölteni vele, de ezt az idöt nem ugy szeretném eltölteni h feszültség van köztünk és kényelmetlenül érzem magam mellette emiatt. szerintetek mit kéne tennem?

2016. jan. 1. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nezd az o szemszogebol a dolgot es tudni fogod a valaszt.
2016. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
probáltam már egy párszor, de nem igazán jött össze, mit gondolsz mi lenne jo az ö szemszögéböl?
2016. jan. 1. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak le akar 1x fektetni
2016. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon beledszeretett, te nem akarsz osszejonni vele, akkor ez ugy igazsagos ha megszakitod vele a kapcsolatot.
2016. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de egy helyre járunk edzeni és ö is gyakran keres
2016. jan. 2. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!