Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Tegnap lefeküdtem azzal a sráccal, akibe szerelmes vagyok, de van barátnője! Ő kezdeményezett én meg hagytam. 23N
2016. febr. 18. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:

R..bcoknak és gerinctelen férgeknek áll a világ.


De sebaj, mindenki úgyis azt kapja vissza az élettől, amit ad.

2016. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ui.: ne tegyél semmit, már így is tettél eleget.


Remélem a tükörben bele tudsz nézni a saját szemedbe.

2016. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De én szerelmes vagyok ebbe a fiúba.
2016. febr. 18. 16:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Ő viszont semmit nem akar tőled, ha együtt maradt a barátnőjével. Egy alkalomra jó voltál neki.

Tenni meg nem tudsz semmit. Elfelejted és keresel mást mielőtt az ingyenqrvája leszel.

2016. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmit...

Gondolkozz el azon, hogy tetszik -e a másodhegedűs szerep, akit folyton eltitkolnak és sosem vállalnak fel. Ha tudsz azonosulni ezzel az alárendelt megalázó státusszal, és emellett tükörbe tudsz nézni, akkor folytasd a viszonyt.


De azért azt tudjad, hogy az élet mindig visszaadja a pofont...tehát egyszer te is visszakapod majd...lehet épp úgy, hogy majd egy másik fiú, aki veled jár és odáig vagy érte félrekúr majd melletted egy olyan nővel, amilyen épp most te vagy!

2016. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hajrá szedd szét őket!
2016. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél egy ilyenbe szerelmes. Gondolj bele, ha el is hagyná a csajt, és te lennél a barátnője, akkor téged csalna meg...
2016. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg kéne mosni a pi-ádat mert büdi lesz.
2016. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!