Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel kb két hónapja ismerkedünk. Elég jól elvagyunk, szoktunk találkozgatni, majdnem minden nap keres is. Még egy hónapja mikor szóba került a szilveszter, mondtam, hogy én általában itthon szoktam lenni ilyenkor, nem megyek sehova, erre mondta, hogy majd most akkor megyek vele. Aztán ez így ennyi volt, én nem kérdeztem rá azóta, hogy merre megy, reméltem, hogy megkérdezi nem megyek-e akkor vele.

Viszont nem kérdezte, nem is beszéltünk azóta sem a szilveszterről. Ma mondta, hogy hova megy, engem viszont nem hívott. Végül most úgy alakult, hogy mégis megyek egy házibuliba, de azért reménykedtem, hogy elhív. (de ezt, ogy én megyek valahova ő is csak ma tudta meg, tehát nem lehet az, hogy azért nem hívott mert már van programom)


Elég rosszul esett, hogy nem hívott. Szerettem volna vele lenni. Lehet az, hogy arra várt, hogy én kérdezem meg, hogy nem leszünk-e ma együtt, vagy inkább csak nem is akart velem lenni?


2015. dec. 31. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, lehet, hogy arra várt.

ha vele akarsz menni, hívd fel, és kérdezd meg, hogy vele mehetsz-e.

hisz mondtad, hogy nem szoktál elmenni...

2015. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem kérdezte meg ő, hogy mehetek-e? Én nem ismerem annak a társaságnak a nagy részét akikhez megy és nekem olyan furcsa megkérdezni, hogy mehetek-e. Nem akarok ráakaszkodni.
2015. dec. 31. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért nem kommunikáltok???

Hót egyszerű, beszélni kell, főleg úgy, hogy ez egy egyszerű téma. Már rég meg kellet volna beszélni ilyen semmiséget. Vagy félsz vele beszélgetni? Ha külön akar szilveszterezni, megmondta volna, ha rákérdezel...

Istenem, kommunikáljatok egymással emberek!

2015. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De 3 as értsd már meg hogy azt nem lehet csak úgy! A pasinak kell kitalálnia hogy a kérdező vele akar lenni, meg alapból gondolnia kellett volna rá hogy elhívja, a kérdezőnek csak játszania kell a semlegest, nehogy ráakaszkodásnak vegye a másik :)

(csak szarkazmus)

2015. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:
A pasi kb. ígért valamit, aztán le_szrja, vagy elfelejtette (tehát kérdezőt sz-rja le)
2015. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!