Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek minden embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden embernek van egy fordulópont az életében, aminél már nincs feljebb?

Figyelt kérdés

A saját történetem hozom példának:

Nagyon-nagyon és még annál is jobban szerelmes voltam valakibe, aki 4 évig csak hülyített, és tönkretett lelkileg. Felálltam, újraépítettem magamat, de gyökeresen megváltoztam.

Párkapcsolatban élek, szeretem, és mindent megtennék érte, de nem ugyanazt érzem iránta, mint azért a srácért. Őt lángoló szerelemmel szerettem, ha nem volt mellettem úgy éreztem megfulladok, ő volt a mindenem.


Jelenlegi páromnál nem érzem ugyanezt. Ő volt az egyetlen, akivel el tudtam magam képzelni a srác óta, de úgy érzem őt mintha kevésbé szeretném, mint az előző kapcsolatomat. Már az előzőbe sem vagyok szerelmes, és igazából úgy érzem, hogy nem is tudnék ugyanúgy érezni senki iránt. Tehát a jelenlegi szeretetem a legtöbb, amit adni tudok bárkinek, és ez jóval kevesebb, mint ami előtte volt.


Minden ember életébe eljön ez a pont? Mikor valaki annyira összetöri, hogy az összeragasztott darabokból egy egészen más ember jön össze, egészen más érzésvilággal?


2016. márc. 31. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A számból vetted ki a szót... Teljesen ugyanígy érzek én is. Iszonyat sokat szenvedtem az első szerelmem miatt, és ez totál megváltoztatott. Már sokkal óvatosabban nyitok az emberek felé, nem ugrok fejest a kapcsolatokba, bizalmatlanabb lettem jóval. És ez együtt jár azzal is, hogy szeretni is kevésbé tudok. :S
2016. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Remélem ez nem mndenkinél van így. Életem szerelme már nem lesz az enyém de jó lenne újra olyat érezni mint vele. 21/L
2016. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én régen elhittem anyumnak, hogy majd jön egy másik, és őt még jobban fogod szeretni...


Valamilyen szinten igaza van, de már nem ragaszkodom annyira, mint ahhoz a sráchoz. Mintha az újraépítés során az érzelmekért felelős alkatrészt megcsonkították volna. A legrosszabb, hogy tudom, hogy a párom tudná értékelni azt, aki voltam, és megbecsülné, de nem tudok olyan lenni.

2016. márc. 31. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!