Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy házas nő tetszik és ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy házas nő tetszik és ez kölcsönös, akkor megvárod, hogy a nő kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Egy normális, gerinccel megáldott ember, amint megtudja, hogy foglalt a másik, abban a percben rövidre zárja a dolgot és meg sem fordul a fejében az, hogy megvárja míg a másik kezdeményez..
2016. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Titusztitusz ***** válasza:
89%
Igen...Minden esetben ezt szoktam tenni...Már csak elvi okokbol is...(Énrám aztán sohasem mondhatta senki sem az eddigi életem alatt, hogy ÉN tettem volna tönkre bárki házasságát is...És erre módfelett büszke is szoktam mindig lenni...)
2016. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,legfeljebb finoman tudtára adom hogy rajtam nem múlna...
2016. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy ahogy a 3-mas mondja, de nem sok időt fektetnék a kapcsolatba ha ott fel sem merül az, hogy elválna.
2016. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért kell lepontozni... Magyarul szerintetek az a normális, hogy undorító módon belemászunk valaki másnak a házasságába és mindezek alól úgy próbáljuk kihúzni magunkat, hogy "Hát de ő kezdeményezte" ??! Hihetetlen, hogy mára már tök elfogadott a félreb*aszás meg a foglalt emberekre való rámászas.. Gratulálni tudok csak...
2016. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!