Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet-e egy ferfi egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet-e egy ferfi egy nőt ha megpozfozza vagy hirtelen ut ra egyett mert a nő nagyon felidegesitette?

Figyelt kérdés
Minden velemeny szamit!

2016. ápr. 3. 23:23
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Soha nem ertem meg, miert rosszabb ha a ferfi veri a not.

Egyebkent a Te esetedben ez nem normalis, par het utan egy normalis ember sem csinal ilyet.

De ezt Te is erezted, hiszen kiirtad a kerdest.

Lehetoleg olyan helyzetben szakits vele ahol nem csak ti vagytok, nehogy kezet emeljen rad.

2016. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
80%
Épp ma válaszoltam egy kérdésre, hogy a volt férjem egyszer ütött csak meg, de másnap már nem lakott velem, és pár hónap múlva már nem volt a férjem. Ez nem megbocsájtás kérdése. Engem csak egyszer lehet megütni, másodszorra már nem lesz rá alkalma az illetőnek.
2016. ápr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Szerethet, de ez nem ok arra, hogy eltűrd a bántalmazást.

Mit éreznél, ha ilyen történne a legjobb barátnőddel/lányoddal/számodra fontos nő ismerősöddel? Valószínűleg féltenéd, és azt akarnád, hogy tűnjön el mihamarabb a férfi közeléből, szóval most próbáld meg a saját helyzetedet is ilyen szemmel nézni, és elsősorban magad miatt aggódni, nem pedig a barátod esetleges szerelme miatt...

2016. ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 ~OnLány~ ***** válasza:
80%

11. Én úgy látom,hogy azért,mert egy férfi alapvetően erősebb a nőnél,a nő törékenyebb.

A férfiaknak erősebb a karjuk is,a kézfejük,nagyobb a tenyerük.Szóval jobban fájhat a pofon a nő érzékenyebb arcán,mint fordítva.Nekünk nincs olyan erős kezünk,oké,fájhat a pofon,de nem akkorát csattan,mintha a férfia adta volna.

2016. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy "hirtelen felindulásból" történt, nemhogy nem enyhítő körülmény, de szerintem még rosszabbá is teszi az egészet. Ezek szerint a csávó nem tudja kontrollálni magát. Legközelebb ha ideges lesz, talán rámarkol a nyakadra, és kicsivel tovább felejti ott a kezét a kelleténél, hiszen éppen dühös, ilyenkor bármit megtehet.

Hagyd ott a p'csába.

2016. ápr. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
14.esnek igaza van, lehet hogy sztereotípia,de egy férfi általában erősebb egy nőnél.. amúgy az szerintem megbocsáthatatlan ha egy féfi megüt egy nőt, pont ezért..ha mindezt hortelen felindulásból teszi,az még rosszabb, mert ez az önkontroll hiányára utal..ès ezekből szoktak lenni a komolyabb balesetek is, aztán a "nem így akartam" magyarázatok.. az ilyen férfi veszélyes, azt javaslom hogy keress fel egy szakembert,járj indulatkezelő trainingre,stb,ahelyett hogy a párodat boxzsáknak használod..
2016. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Csak elméleti kérdés az önérzetesség-menet résztvevőihez: Ha a nő üti meg a férfit, akkor az már visszaüthet?

Ha mondjuk a nő a nagyobb darab (és a kézfeje is követi ezt az arányt), akkor már megütheti?

Ha a nő mondjuk késsel fenyegeti, akkor már lehet ütni?

2016. ápr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

16 os

26eves nő vagyok. Engem bantottak nem nekem kellene psihologushoz jarjak.

Altaltalanosan kerdeztem csak a velemenyekre voltam kivancsi.

Udv

2016. ápr. 4. 00:51
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szeretet kérdése.

Aki olyan, az meg fog ütni akkor is, ha szeret.

2016. ápr. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

Ez alap,nőt nem ütünk meg.

Egyszer megtette, megteheti legközelebb is.

Dobd ki a seg#fejt,különben nagyon rosszul járhatsz.

Légy észnél! :)

2016. ápr. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!