Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet-e egy ferfi egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet-e egy ferfi egy nőt ha megpozfozza vagy hirtelen ut ra egyett mert a nő nagyon felidegesitette?

Figyelt kérdés
Minden velemeny szamit!

2016. ápr. 3. 23:23
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Azt mondta ma hogy hogyha valni akarok akkor dontsem el hamar ne huzzam az időt.. ugy latszik ő sem erőltetne.

Akkor nincs miert tenyleg.

2016. ápr. 4. 19:08
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

"Sokmindenben kellene valtozzak szerinte.


-hogy legyek nyugodt termeszetű-en alapbol temperamentumos a tipus vagyok

-nem jo a stilusom , ne viselkedjek ugy hanem amugy -sose jo ahogy en viselkedek es sokminden mas.

Neki inkabb egy nyugodt csendes nő kellett volna azt mondta.."


Szóval ő a mister tökéletes, neked viszont mindenben, ami TE vagy, meg kéne változnod, mert szerinte az úgy nem jó. Pff, szánalmas. Ráadásul ez a gyökér a férjed? Őszinte részvétem. Az első alkalommal adtam volna is be a válópert, amint kezet emelt rám.

Tudta, hogy milyen vagy, ahogy írtad temperamentumos.. Na most egy ilyen embertől nem lehet elvárni, hogy teljesen forduljon ki magából és legyen nyugodt. Most akkor kérhetnéd tőle te is, h ne legyen egy agresszív állat, aki pofozkodik, de hát ugye, ha valaki genetikai hulladék, azzal nehezen kezdesz bármit is. Nem mellesleg, ha nyugodt típusra vágyik, nem kell elvenni egy olyan nőt, aki nem az..


Egy szónak is száz a vége, válj el, ne is gondolkozz, keress egy olyan férfit, aki nem agresszióval akar megoldani mindent, ő meg keressen magának másik hülyét, aki NYUGODT természetű és benyeli a sok szarját.

2016. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Utolso te kemenyen de jol fogalmaztal igazad van.


Megint elkezdodott hogy en milyen vagyok de

nem vedem már magam , neki ugyise vagyok jo es kesz ,legalabb tudom mi a teendő.(Remelem nem gondolom meg magam mert konnyen megbocsajtok ahogy magam ismerem)


Koszi mindenkinek a valaszat!!

Üdv

2016. ápr. 4. 21:39
 34/37 Költőnő? ***** válasza:
Hát ne bocsáss meg.
2016. ápr. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Megbocsajtok csak ez nem azt jelenti hogy vele is akarom folytatni mert mindig ugyanott folytatjuk ahol abbahagytuk es en legalabbis nem lelem öromomet a kapcsolatban pedig szeretném es tettem is erte eddig szerintem.
2016. ápr. 5. 20:59
 36/37 anonim ***** válasza:

A pasid csak annyit kér tőled, hogy ne az legyél, aki valójában vagy. Ez olyan nagy kérés?!

Csak vicceltem, szerintem te is tudod a választ.

2016. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

koszi utolso jol megnevettettel !!

puszi

2016. ápr. 9. 00:36
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!