Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet-e egy ferfi egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet-e egy ferfi egy nőt ha megpozfozza vagy hirtelen ut ra egyett mert a nő nagyon felidegesitette?

Figyelt kérdés
Minden velemeny szamit!

2016. ápr. 3. 23:23
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%
Volt hogy meg sikerült ütni/rúgni a barátnőmet. Nem súlyosan, de érezhetően. Ő is leakasztott nekem pár olyat, hogy azt mondtam, ez már igen. (Karatézom, megkért mutassak pár trükköt, amit úgy gondolok hasznára vállhat ha egyedül van). Ügyes lett, megütött és én is őt. Neki nem lett mokkája, nekem egyszer lett. Ahelyett, hogy látleletért futkozunk, megbeszéltük, hogy miért történt ami történt és a későbbiekben hogy lehet ezeket a baleseteket elkerülni. Igaz ez más szitu volt, de ezt a te helyzetedben is meg lehet beszélni. Ha valaki valamit nem hajlandó ésszel csinálni, nem foglalkozom vele a továbbiakban. Tedd ezt te is, beszélj, vele, ha nem megy akkor meg hagyd a fenébe. 29/f
2016. ápr. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 Költőnő? ***** válasza:
88%
Nem. És innentől nem érdekelne h szeret-e. Így szeressen máshol mást, de engem nem kell. Nekem ilyen szeretetre ugyan nincs szükségem.
2016. ápr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

El tudom képzelni, hogy vki úgy viselkedik, hogy kiprovokálja a pofont (másik szerettét üvöltve és alpári módon szidja vagy rágalmazza, nekitámad, ilyenek)... de gyanítom, hogy a kérdésben ennél jóval pitibb okokra gondolnak. Sok gerinctelen pasas ezt a hiedelmet használja fel, hogy ha a nő felidegesíti a férfit, akkor a pofon jogos. És persze minden apróságra ráfogják, hogy idegesítő meg hiszti.


Pl. hogy megbeszélték, hogy x órára hazamegy a férfi, már több órája késik, és a nő fel merészeli hívni, hogy merre van. Vagy mert mert beszélni a nő egy másik férfival. Vagy mert beszélgetni akart vele focinézés közben. Kb. ilyenek.

2016. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Az ok amiert megutott mert nem voltam hajlamdo vegighallgatni ujra azt hogy nekem valtozni kell, es a kritikat. Bedugtam a fulem mert mar nem birtam hallani es mikor eszrevette megutott, es mondta milyen gonosz no vagyok stb. , megint bedugtam a fulem es meghuzta a hajam.

Mikor mondtam hogy vege konyorgott hogy bocsassam meg ö csak nagyon felidegeskedett de nem tud nelkulem elni azt nem birna ki ha elhagynam.

Mar voltak pofonok amiket megbeszeltunk es nem fog megtortenni stb. de megtortent.

Megbocsajtottam csak mar ugy erzem nem szeretem.

A csaladom es mindenki engem hibaztatna mert azt mondjak nincs jo termeszetem.

Szerintetek tenyleg velem van a baj es megkell bocsassak ?

2016. ápr. 4. 12:35
 25/37 anonim ***** válasza:
6%

24-es

Vállalva az önérzetes feminista légió százalékaimra mért válaszcsapását kijelenthetem, hogy igen, veled volt a baj és kijárt egy pofon.

Nem CSBE, meg alázás és testi kényszerítés, csak egy tasli, amit a gyereknek is levágnak, hogy szedje össze magát(ugyanis rohadtul gyerekesen viselkedtél).

Én a srác helyében gondolkodnék el azon, hogy vajon kell-e nekem egy kapcsolat olyan csajjal, aki kikényszerít olyan reakciókat belőlem, amik természetemnél fogva távol állnak tőlem(pl. vita közben bedugja a füleibe az ujjait vagy nyilvánosan elkezd sikítva a földhöz csapkodni a seggét és rángatózni...)

2016. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Az a borzasztó, hogy ez az ember még benned kelt bűntudatot, úgy érzed, hogy te vagy az oka, és részéről teljesen jogos volt, hogy megütött. Mert te nagyon felidegesítetted... Baromság. Ez a tökéletes bűnbakképzés, olvass utána néhány NANE-s, és egyéb fórumon. NINCS olyan, hogy valakit jogosan ütünk meg, és ebből a szempontból tök mindegy, hogy férfi nőt, nő férfit, felnőtt gyereket, erősebb férfi gyengébb férfit, vagy akár állatot bántalmazunk. Aki üt, az tehetetlen, annak a fizikai erőfölény az egyetlen érve. Ha ma megtette, meg fogja tenni holnap is, meg holnapután is, mint ahogy nálatok sem először fordult elő.

Azt javaslom, hogy menekülj ebből a kapcsolatból, ha egyedül nem tudod megtenni, kérj segítséget, ha a családod elutasít (amit leírtál, hogy a családod is inkább a bántalmazó pártját fogná, az egy kicsit közelebb visz a történet megértéséhez, valószínű, hogy bántalmazó családban nőttél fel), akkor idegenek segítségét kérd, társadalmi szervezetekét.

Itt van például a NANE, [link] vedd fel velük kérlek a kapcsolatot! Ők tudnak neked tanácsokat adni, de akár még effektív segítséget is. Ne hagyd magad bántalmazni! Nem ismerlek, de ismeretlenül is azt mondom, többet érsz, minthogy egy másik ember bokszzsákja légy.

2016. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt elolvastam a 24-es hozzászólást, azt akartam írni, hogy szerethet, de ez nem változtat azon, hogy nem tud uralkodni az indulatain. És egy ilyen düh roham bármikor előtörhet belőle, szóval menekülj.


Miután elolvastam a 24-es hozzászólást, módosítok. Nem szeret. Ha szeretne, akkor úgy szeretne, ahogy vagy, nem ő akarná diktálni a feltételeket, hogy milyennek kellene lenned. A többi rész igaz, nem tud uralkodni magán, agresszív, manipulatív, és ez csak rosszabb lesz.

Érzelmileg zsarol, hogy ne hagyd el (hidd el, túlélné), de nem amiatt, mert annyira fontos vagy neki TE, hanem azért, mert kell neki valaki (tök mindegy ki), aki mellette van. Nem téged szeret olyannak, amilyen vagy, hanem téged próbál meg olyanná formálni, ami neki jó lenne.


Ha neked ez kell, akkor maradj vele, és vállald a verést, a fenyegetést, meg ami még ezután jön. De a helyedben olyan gyorsan csomagolnék, amikor elmegy otthonról (ne tudja mire készülj), amilyen gyorsan csak tudok.

2016. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, ne legyél már felnőtt létedre ennyire buta és naiv. Mégis miféle szeretet az, amikor ő rendszeresen felpofozgat, csak mert egy agresszív, hülye gyökér?! Ne vicceljünk már. Rám csak egyszer emelné fel a kezét, meg se kell üssön, csak a szándék, abban a pillanatban b*asznám ki, mint macskát szarni. Nincs joga megütni! Se egy férfinek egy nőt, se egy nőnek egy férfit. Ennyi. A kezét törném el.

Ilyet egyszer sem lehet megbocsájtani, nem hogy többször.. Ha jót akarsz magadnak, azonnal lépj le és felejtsd el ezt a nyomorultat, aki nem képes magát kontrollálni és szerinte jogos a pofon, mert hát te nagyon felhúztad. Ennyi barmot..

2016. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Mit mondott miben kéne változnod.

Amúgy van építő és romboló kritika. Ha ez utóbbi volt, már önmagában kuka!

2016. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Sokmindenben kellene valtozzak szerinte.


-hogy legyek nyugodt termeszetű-en alapbol temperamentumos a tipus vagyok

-nem jo a stilusom , ne viselkedjek ugy hanem amugy -sose jo ahogy en viselkedek es sokminden mas.

Neki inkabb egy nyugodt csendes nő kellett volna azt mondta..

2016. ápr. 4. 19:01
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!