Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már így? Mit tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már így? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok, semmihez nincs kedvem. Évek óta egyedülálló vagyok és nagyon magááníosnak érzem magam és ez gyre rosszabb. A munkahelyem utám, utálok ott dolgozni a kollegák miatt. MOst is más miatt vették el a bonuszom és fegyelmit kaptam, köpni nyelni nem tudtam..... Állandó éjszakásként dolgozom ami nem olyan rossz fizetéssel jár. DE nem is ez a legnagyobb gondom. Nincs senkim és egyszerűen nem találom a helyem. Se párkapcsolat se rendes meló..... Váltanom kéne, de nagyon kevés a fizetés sok helyen 110-120 ezer ft. Pesten élek albérletbe ráadásul szobát bérlek, ez se valami jó, de ez van. Én a próblámát abba látom, hogy egyedül vagyok, nincs aki vidámmá tenné napom vagy amikor nehéz időszakot élek akkor ott van velem és támogat lelkileg, vagy mikor szabadnapos vagyok nincs senki velem akivel ellennék. Vesztesnek érzem magam, olyan igazi cső vesztes. Kezdek begolyózni vagy én nem tudom.


28F Bp


2016. ápr. 4. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Változtass az életeden és a gondolkodásmódodon. Járj el sportolni,szórakozni előbb utóbb összefutsz egy lánnyal akivel közös szimpátia lesz.:)
2016. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne add fel a munkakeresést, látogasd folyamatosan a hirdetési oldalakat. Előbb-utóbb csak találsz valamit, ami megfelel, és meg is fizetik. (De addig ne lépj ki a mostani melóhelyedről, amíg nem biztos a következő.)

A másik területen pedig kénytelen leszel kilépni a komfortzónádból, ha tényleg változást akarsz. Járj el, ahogy az első válaszoló írta. És/vagy próbálkozhatsz netes társkereső oldalakon is, akár "csak barátkozni" is. Ha komolyan veszed, garantáltan le fogja kötni a szabadidődet elég sokáig. Csak vigyázz, sok az idióta meg a kamu.

2016. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nézegetem az állásokat, de eddig semmi jó. Tudtok egy jó hirdető oldalt? Addig míg éjszakázok addig nem esélytelen a sportolás. Futásra gondoltam napi 20 perc mozgás az jót tenne az izomzatnak. Nem rég értem haza melóból és tök egyedül itthom, de hulla fáradt is vagyok.... KÖszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 5. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!