Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tragikus a helyzet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tragikus a helyzet? 31 éves szingli pasiként (1 hónapja való szakítás okán) is átérzem ezt, de lehet a nők sokkal jobban megsínylik?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 4. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Én 32 vagyok és sose volt még csajom és nem is érdekel az egész. Vannak emberek akiknek ez nem jön össze manapság... ez van. Szóval szerintem egyáltalán nem az.
2016. ápr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Ja, lesza.rom én is már az egészet, nem is érdekel, nem is próbálkozom, jól elvagyok, találok más elfoglaltságot. Az az igazság, nem éri meg a belefektetett energia.
2016. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a szörnyű, hogy elvileg sármos is vagyok, tanult is (több diploma), van rendes állásom is, nem is anyámmal élek (igaz csak albérlet), van autó, humorom és egész jó a beszélő készségem is. Mégis elhagyott előző két párom, mert még vagy nem éltek, vagy nem éreztek szerelmet, vagy bulizósabb (nem az én világom) pasit akartak és még sorolhatnám. Bezzeg a link pasi, aki itt-ott, hol volt-hol nem volt szindróma szerint dolgozik stb, az jó nekik. Hány és hány alkoholistának, szerencsejátékon mindenét eljátszónak van családja stb, az jó nekik. Vagy a másik, soha nem érnek egymáshoz, de a pasi viszi haza a nagy összeget, így megy a kapcsolat sokszor egész életen át. Igazság odaát van...
2016. ápr. 4. 19:10
 4/6 A kérdező kommentje:
A legszörnyűbb az, mikor hónapokon át el sem akar engedni dolgozni sem a nő, imád téged. Aztán a semmiből, mikor még 1 hete imádott, utána mondja, hogy vége, nem szeret. Még az exet szereti(aki verte), (vagy mást és félrek..t). Ez a szörnyű.
2016. ápr. 4. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Én is így jártam, mint te. De túltettem magam rajta, ha az exe kell neki, hajrá, hozzám ne jöjjön többet.


Elég gáz, mert bármerre járok, férfiakkal vagyok körülvéve, kivétel az utca, ott meg elég nehéz ismerkedni, de inkább maradok egyedül, mint azzal a nővel újra együtt.

2016. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg mondta pár hete, hogy költözzek hozzá (heti 4 napokat voltunk együtt), de ne mertem. Mert ha hagyom a munkahelyem és ott lenne állásom, akkor is benne lett volna, hogy egyet gondol és azt mondja nem szeret. Akkor meg hirtelen lakás nélkül maradok, a munkahelyet meg az apja irányítja, így két szék közé estem volna. Kissé kétszínű is volt, mikor nálunk vagy nálam volt, akkor nyájas volt a viselkedése, mutatta a szépet a jót a családomnak. Mikor náluk voltunk, akkor meg rám sem sz.rt, csúnyán beszélt velem stb. Erre nehéz a jövőt alapozni...
2016. ápr. 5. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!