Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randizás "szakaszban" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás "szakaszban" az exxel összejárni szexelni erkölcsös, vagy sem?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 4. 20:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Én főbe lőnélek ha meg tudnám.
2016. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A gyomrom felfordul tőletek...próbálod elnyerni egy olyan ember bizalmát aki szeretne téged és a háta mögött az exedet dugod? Szép.
2016. ápr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Nadon Fidel válasza:
47%

No, akkor felfordítom mindenki gyomrát.

Már csináltam ilyet, nemis egy barátom volt :)

Amikor az ember már hónapok óta farkaspózba lendül ( értsd ülsz a lyuk mellett és üvöltessz ), mert mindig van valami kifogás, hogy most miért nem jó. A lírai költemény, szerenád, vicces bábszínházat játszom plüssfigurákkal, jó kapcsolatot ápolok a hölgyemény ótvaros barátaival, stb ellenére. No, akkor ez az erkölcsileg nulla hozzáállás (hozzáfekvés) egyfajta felüdülés. Mint a sanyarú viccben: a négy fontos női jellemző

1. legyen okos, tanult, legyen egzisztenciája

2. legyen házias

3. legyen szexistennő

4. a fentiek ne ismerjék egymást.


Félre a viccel. Jött a "jóakaró" a "megdöglött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is!" jelszót zászlaján lobogtatva. Felborítván az idilli képet. Nagyon megbántam, visszakönyörögtem magam. Összehúztam magam, meghunyászkodtam. A farkas póz maradt évekre, a gyermektelenség szintén.

Így lesz egy vicces, kedves srácból hímsoviniszta.

és most nagyon durván pontozzatok le, mert már csak arra élvezek.


Köszönöm a figyelmet!

2016. ápr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Naive válasza:
59%
Én tovább haladnék onnan, ahol hónapokon át "fejfájós" a csaj (hacsak nincs a háttérben betegség, vagy hasonló nyomós ok). Nekem ez olyan beta bux szagú. Pláne, ha már családtervezésben is gondolkodsz, szerintem elég esélyes, hogy kakukkfiókát fogsz nevelni, ha ilyen kapcsolatban leszel apuka.
2016. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Flogeir ***** válasza:
100%

Rossz hírem van.

Szakítás után már nem erkölcsös és egészséges lefeküdnöd azzal, akivel szakítottál. Ha csak a szex miatt fekszel le vele, abban van valami kényszeres, és ha annak függvényében, hogy ez mennyire "kínzó igény", érdemes szakemberrel megbeszélni. Ha nem csak a szex miatt fekszel le vele, akkor meg érdemes feltenned a kérdést, hogy valóban szakítottál-e vele?

A kérdés másik lába: ha randizol valakivel, akkor nem erkölcsös senki mással lefeküdni. Erkölcsösségtől függetlenül a másikra nézve ez rendkivül megalázó, és ha meg tudja, akkor jó eséllyel ott a történet vége. Ha nem így gondolná, akkor meg nem biztos, hogy érdemes folytatni vele, mert akkor vele sincs minden rendben.

2016. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Zsolti777 válasza:
0%
Már magában a házasság előtti szex is erkölcstelen!
2016. ápr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 balaton0001 válasza:
65%

Nem mintha helyeselném ha valaki próbál új kapcsolatot kialakítani, de még összebújik az ex párjával, de azért az felháborít, hogy itt mindenki az erkölcs csősz és a majd jól elítéllek szerepében érzi magát. Mintha Nektek nem lett volna olyan helyzet az életetekben amit nem tudtatok helyesen megoldani ! Szóval az vesse rá az első követ aki maga bűntelen !

De, visszatérve a kérdésre: Talán még mindíg jobb mint ha a szexuális vágy miatt minden alkalommal mással lenne az illető, akár fiú akár lány !

2016. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Flogeir ***** válasza:

Kedves Balaton,


A kérdést úgy tették fel, hogy erkölcsös-e. Ezt a kérdést nem lehet másképp megközelíteni.

A legtöbb erkölcsi dilemma ahhoz kapcsolódik, hogy vajon milyen cselekedetekkel tudunk sérülést okozni másoknak. Ehhez elegendő azt megvizsgálni, hogy vajon, akivel randizik, az szerinted hogy viszonyulna ehhez a dologhoz?

2016. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nemigazán.Én mindkét fél helyébe egy jókora parasztlengő kíséretébe elhajtanálak a bús p.....ba.Vagy ez vagy az.Leginkább saját.A végén két szék között a pad alatt...
2016. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Erkolcsos ?

Attol fugg ribizlik kozott nevelkedtel vagy kommunaban de en disznoolra tippelek.

Mert epplelku es eszu ember aki normalis kapcsolatra vagyik ilyen soha nem tesz.

De hat ugye vannak kivetelek.

Az uj kapcsolat most akkor minden csak nem oszinte

vagy szolsz neki? ,,amig ossze nem melegedtunk ne huljon ki a lukam az esz melegit,,??

2016. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!