Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon működhetnek párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon működhetnek párkapcsolatok, házasságok nagy korkülönbséggel is?

Figyelt kérdés

A környezetemben több olyan ismerősöm is van, akinek a párja 10-12-15, vagy akár 20 évvel is idősebb nála.

Több ilyen pár összeházasodott, és már közös gyermekük van?


Nekem ez így nagyon szokatlan, furcsa. Nem értem őket.

Pedig egyre több ilyet látok-hallok.


Szerintetek működhetnek ezek házasságok, lehet ezeknek a kapcsolatoknak jövője?

Vagy egyáltalán mennyi korkülönbségnél van szerintetek a határ, ami már túl sok?

Lehet ennek hátránya, visszaütője?

Talán ahogy idősödnek egyre több probléma adódik majd köztük ...?


2016. ápr. 4. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Működhetnek, miért ne működhetnének? Az már más téma, hogy a nagy korkülönbséges kapcsolatokban gyakori jelenség, hogy rövid időn belül kiütköznek a 20-25 évből adódó problémák.. De én is ismerek ilyet, egyik legjobb barátnőm 21, a barátja 38, és már 1,5 éve tök jól elvannak. Én meg pl 22 vagyok és van egy 42 éves férfi, akivel simán el tudnám képzelni magam, annak ellenére, hogy tudom, hogy ez a 20 év rengeteg korkülönbség.
2016. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kis vagy nulla korkülönbséggel is zátonyra fut minden kapcsolat, ki kellene már találni valami egészen mást.
2016. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10 éve működik. Tolerancia kell egymáshoz.
2016. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőm kb. rajongásig szerelmes a férjébe aki 20 évvel idősebb nála.7 éve vannak együtt,ebből 5 éve házasok,2 gyerek van.Amennyire én belelátok a kapcsolatukba,tökéletes páros.Szeleburdi,tűzről pattant lány és szelíd,meleg szívű pasi.
2016. ápr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

A szüleim közt is 12 év van,mai napig imádják egymást.

A barátom nővére is egy 11 évvel idősebb férfivel van,házasok,gyermekük is van,ők is nagyon jól kijönnek,habár a nő kicsit gyerekesebb,a férfi kevésbé,de attól még imádják egymást és boldogok.

2016. ápr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

20-25 év már kiütközik nyilván, vonzalom lehet ettől. 10-15 év korkülönbség, ahol a férfi idősebb, teljesen normális. Vannak lányok, akiknek ideje korán benő a fejük lágya, melléjük nehéz elképzelni egy velük egykorút.

És egy férfi is tarthatja magát jól a korához képest. Számos férfi ismerősöm, aki a harmincas éveiben jár állítom, hogy jobban néz ki, mint 10 éve és fiatalabb feleségük van. Persze ezért tenni kell életmóddal.N

2016. ápr. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát remélem is,hogy működhetnek,mert ez a tervem.:)
2016. ápr. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nekem ez így nagyon szokatlan, furcsa. Nem értem őket. "


Pont hogy ez a normális. Nőjél fel!

2016. ápr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!