Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy "működnek" az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "működnek" az olyan párkapcsolatok/házasságok ahol az egyik fél külföldön dolgozik? Milyen gyakran tudnak találkozni? Hogy tervezik a jövőt, haza vagy ki költözés?

Figyelt kérdés
Hogy lehet egyáltalán kibírni a másik nélkül hetekig, hónapokig?

2016. márc. 4. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs, de meg lehet oldani máskép is... osztrák határtól 20-40km-körzetben vannak falvak, ahol 3-6millióért már házat kapsz, kocsival meg át lehet járni akár nap mint nap... nekem is napi 2*1.5 óra kocsi út melóba, de lazán megéri.
2016. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A párom ausztriában dolgozik, szerencsére minden csütörtökön hazajön. Így elviselhető, minden nap beszélünk. Távolabbit nem bírnék ki. Hívták pl. Svájcba, ahol kb. dupla annyit keresne (milliós összeg), de nem vállalta mert ő se bírná ha hetekre külön lennénk.


Azt még nem döntöttük el, hogy összeköltözünk-e, mert otthonra gyűjtünk (házra) és az albérlet ebbe nagyon beleszólna. De ha albérletbe megyünk, akkor azt csak külföldön, házat viszont csak itthon!

2016. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha hetente, kéthetente haza tud jönni pár napra, akkor egy ideig el lehet viselni, de akkor is megviseli a legjobb kapcsolatot is.

Épeszű ember ezt nem csinálja önként éveken át, mert nagyon bele lehet fásulni a sok utazásba, a spórolásba, a robotolásba, hiszen egy közös cél érdekében áldoz fel mindent. Tudnék szaftos kis történeteket mesélni milyen dolog 12 órákat dolgozni napokon keresztül azért, hogy 2 hetente 3 napra hazamehess a szeretteidhez, feltéve hogy otthon találod a párodat. Soha többet.

2016. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok


Az én párom szerencsére rendes munkaidőben 7-17 ig dolgozik, de ebben benne van a 3/4 óra kajaszünet, 20-20 perc utazás is. Így, hogy csütörtök este itthon van kb ugyanannyi az együtt töltött időnk, mintha itthon dolgozna, csak így egyben töltjük el, nem napokra leosztva. De így is nehéz ez tény.

2016. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A párom Vajdasági én pedig Spanyolban lakok. Lassan 4 éve vagyunk együtt. Félévente tudtunk eddig találkozni és szeptemberben költözik hozzám mert én még tanulni fogok.

Egész kibírható a külön töltött idõ és hihetetlen jó miatta a komunikáció plusz nincs veszekedés és Minden együtt töltött pillanatot 100%osan élünk meg. Izgalmas várni a találkozókat és ez is egy módja annak,hogy lásd menmyire hûséges és megbízható életed szerelme.

19/L a párom 21,5F

2016. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!