Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg kepesek az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg kepesek az emberek tudatosan magukba bolonditani valakit szorakozasbol?

Figyelt kérdés
ha magambol indulok ki sosem jatszadoznek valaki erzeseivel..barmikor eszrevettem, hogy valaki tobbet erez inkabb probaltam tavolsagtarto lenni mint hogy felreertsen valamit az illeto...most viszont jol megszivtam, egy ferfi mindent elkovetett azert, hogy belebolonduljak minek utan semmit sem szeretne tolem...
2016. ápr. 6. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony az érzelmi intelligenciaszintje. Örülj hogy csak ennyi volt.
2016. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség . Jelenesetben te azért bolondultál bele mert vonz, vonzott a külső megjelenése, a belső tulajdonságai, a megnyilvánulásai . Lehet közvetlen volt veled, barátságos, jópofa, figyelmes és ezt te félre értelmezted .
2016. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ismerek ilyen lányt.

Rendesen hódoló hadsereget gyűjtött maga köré. A szerencsésebbekkel le is feküdt, de mindet félreérthetetlen üzenetekkel és tettekkel bátorítja.

Szerintem neki ez kell ahhoz hogy szépnek érezze magát.

2016. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legjobb példát erre egy filmsorozatból tudom hozni neked . Adott egy koros, 60-as éveiben járó fogorvos, van egy fiatal, csinos asszisztensnője, aki 15 km-re lakik a munkahelytől . Rendelés után lekési a buszt rendszeresen, az ürge van oly' rendes, hogy haza fuvarozza . Útközben beszélgetnek, személyes, magánéleti dolgokról is . A nő hozzá van szokva a bunkó faszikhoz és a doki kedvességét úgy de úgy félreértelmezi, hogy a háta mögött elkezdi szapulni fűnek fának, hogy márpedig akar tőle valamit xD . Miközben otthon meg várja a 30-as feleség, meg a pici baba és a szivar holt féltékeny .
2016. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Egybe én is beleszaladtam. Csak szórakozott velem (meg másokkal is), mert mást nem tudott csinálni.

A következővel meg még jobban megszívtam. Neki nagyon imponált, hogy beleszerettem, hogy rajongtam érte, hogy körülugráltam, aztán amikor megunta, akkor lapátra tett.

2016. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 90-ben született F.. ***** válasza:
Ajánlom neked a Kegyetlen Játékok 1-2-3 filmeket. Az ilyenek nem csak filmekben léteznek.
2016. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont fordítva jártam egy buta p.val, ez van, c'est la vie.
2016. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer én is jártam így egy sráccal. Hetente találkoztunk, ölelgetett, elhalmozott bókokkal, minden találkozásunkkor megdicsért rajtam valamit és többször mondta, hogy nagyon jól érzi magát velem. 1,5 hónap után leírta, hogy ő igazából nem akar tőlem semmit, és miután én bevallottam neki, hogy tetszik nekem és nem értem, akkor miért viselkedett így, szó nélkül letiltott.
2016. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!