Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még rajtam kívül olyan férfi aki? (többi lent)

Figyelt kérdés
... még életében nem beszélgetett szép nővel és nem is ismer ilyet egyáltalán, sőt nőket úgy általában. És túl van a 32n.

2016. ápr. 7. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Személyes ismeretségre gondolsz?
2016. ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyen vagyok és leszek az életem végéig, azért mert én annyira ocsmány vagyok és amúgy is asszexuális vagyok szerencsére.
2016. ápr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igazából bármilyen ismeretsége.

Én még neten sem beszéltem bizonyítottan szép nővel, élőben meg bizonyítottan soha. Nem hogy nem ismerek ilyet, nem is beszéltem még szép nővel soha. Boltokban ahol valaha is megfordultam ott is csak átlagos nők voltak akik kiszolgáltak, ők a legközelebbi kapcsolatom a nőkkel. Nem vagyok valami győztes típus mi ? :/

2016. ápr. 7. 23:47
 4/14 Dongaben ***** válasza:
Mit jelent, az, hogy "szép nő"...? Az én párom után nem fordulnak meg a hozzád hasonló felszínes alakok, mert "átlagos, mint aki kiszolgált a boltban.", de nekem akkor is szebb, mint ezek a "Pláza-cicák"...Ismerkedj "átlagos" nőkkel, és minél jobban megismered őket, annál szebbek lesznek...
2016. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
A szépség relatív, de mondjuk az, hogy még egy étteremben, kávézóban, színházban, buliban, boltban nem futottál még bele általad megítélt szép nőbe, az azért elég érdekes. Nem bántásból, de tuti a nőket szereted?
2016. ápr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem ilyen tényleg kiemelkedő szép nők vagy az átlagnál jobbak. Mitől lennék felszínes, azért mert leírtam hogy még sosem beszéltem szép nőkkel ? :]
2016. ápr. 8. 00:09
 7/14 A kérdező kommentje:
Bulikba nem járok mondjuk. Életemben egyszer voltam diszkóban az is 17 éve volt. Kávézók sem az én világom, utálom a kávét haverokkal inkább sörözni szoktunk. Boltba járok, dolgozom, meg uszodába ahol általában elég nagy a csend. Iskoláimba sem voltak szép lányok és akik voltak azok szó szerint levegőnek néztek igaz én sem erőlködtem mert tudtam hogy felesleges. Sokat ülök a munkában vagy otthon de ettől még 32 év alatt sosem adatott meg egy szép nő társasága számomra. Úgy értem persze hogy még beszédszinten sem. Nőket sem ismerek egyáltalán egyébként. :/
2016. ápr. 8. 00:13
 8/14 Dongaben ***** válasza:
A "felszínességet" arra értettem, hogy a külső érdekel. Amúgy...Ha valaki "Levegőnek néz...", akkor lehet a világ legszebb nője, akkor is egy tapló...Az meg csak gyújtósnak jó.:D
2016. ápr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ültem ma munkában is azon gondolkoztam hogy a legtöbb középsulis ismerősöm és haverom már házas és gyerekük van ... nekem meg semmi és ez így elég lehangoló. Nem vagyok egy nagy szám semmiben de azért ezt csak nem érdemlem.
2016. ápr. 8. 00:40
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
De,a leírtak alapján megérdemled...!
2016. ápr. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!