Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet egy kifelé magabiztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet egy kifelé magabiztosságot sugárzó srác tettei mögött?

Figyelt kérdés
Adott egy srác, aki magabiztos, rengeteg barátja van, közvetlen, okos, flörtölős, rengeteg exbarátnővel és csajokkal a háta mögött. Jó családból való s minden szépnek tűnik körülötte. Mégis azzal,hogy állandóan flörtöl más-más lányokkal, sokszor beszél az exeiről, mutatja,hogy ő mennyire kapós,de lehet,hogy ez önbizalomhiányt takar?

2016. ápr. 8. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Hm, többé-kevésbbé engem írtál le. Szerintem mindenkinél van egy kis önbizalomhiány, néha nagyobb. De szerintem ez valamelyest egy kör, én közvetlen vagyok, az emberekkel, az emberek ugyanezt fogják az irányomba visszasugározni. S ha a környezetedtől pozitív visszacsatolásokat kapsz, akkor nem fogsz nagyon azon idegeskedni, hogy xy-nak tetszem-e, mert ha neki nem akkor majd lesz sok akinek tetszeni fogok. Szerintem a barátod, is mint én szereti a szép nőket, imádok flörtölni, dicsérni, de nem csak fiatal lányokat, hanem idősebbeket is nagyon jól tud esni a másiknak, ha megdicsérik.

S próbálok keveset beszélni az exeimről, mert ezt a nők nem bírják, de nem tehetek róla nem haragszom rájuk, és rengeteg közös emlékünk van.

2016. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Léteznek olyan emberek akik tényleg magabiztosak. Nem hiszem hogy az álalad leírt srácnak ilyen típusú problémája lenne.

De azt azért megemlíteném, hogy ennek ellenére se biztos hogy az élete olyan tökéletes. Mindenkinek megvan a maga keresztje. :)

2016. ápr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!