Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fesztiválokon könnyen kapható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fesztiválokon könnyen kapható lányok a következő kapcsolataikban elmesélik hogy könnyűvérűek? Vagy titkolják?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván titkolják, nem akarják szándékosan rontani az esélyeiket.
2016. ápr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Jah, persze, egyből azzal indítja az ismerkedést, hogy ő könnyűvérű.


Egyébként az, hogy egy fesztiválon feldobódva egyedülállóként nem tagadja meg magától a testi örömök ezen oldalát sem, nem jelenti azt, hogy a mindennapokban is könnyűvérű. Én már szexeltem így fesztiválon, sátorban, hónapok óta nem volt senkim, azon az egy héten meg hát csak összeakad az ember szimpatikus alakokkal. Az erről szólt, ennyi volt, azóta sem beszéltünk. A vőlegényem tud ezekről a megmozdulásokról, egyébként, de nem tart könnyűvérűnek, mert abban a helyzetben, fiatalon és szabadon ő is pontosan ugyanezt csinálta volna.


Bár lehet, hogy tényleg könnyűvérű vagyok, ki tudja, végülis, szeretek szexelni, és nagyon nem várok vele sokat kezdődő kapcsolataimban sem. Valahogy eddig mégsem lettem emiatt kevesebbe nézve... Furcsa.

2016. ápr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

”Bár lehet, hogy tényleg könnyűvérű vagyok, ki tudja”


Igen, az vagy.


”Valahogy eddig mégsem lettem emiatt kevesebbe nézve... Furcsa.”


Mert balf.sz a barátod.

2021. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!