Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nektek nem lenne gyanús az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nektek nem lenne gyanús az ilyen?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival egy társkeresőn már lassan két hete,azóta minden nap,egész nap beszélünk viberen amikor ráérünk,jól elbeszélgetünk.. Egy hét után rá kérdeztem,hogy mi a vezeték neve? Nem árulta el azzal a címszóval,hogy találkozóig kell ennyi inkognitó.. Tőlem egy megyényire lakik.. Mit hitt ha megkérdezem a vezeték nevét akkor majd oda utazok és felkutatom az egész megyét miatta és zaklatni fogom? Ha rákérdeztem,hogy mikor ért véget az utolsó kapcsolata nem válaszolt rá,sőt mikor azt is megkérdeztem,hogy most van e párja akkor vissza kérdezett,hogy miért mi lenne ha lenne? Aztán pár perc után írta,hogy nincs,de érdekli mi lenne ha lenne párja..

Nem tudom nekem furának tűnik ez az egész,már lassan kezdtem azt hinni,hogy lehet a keresztneve se valós amivel regisztrált...


2016. ápr. 10. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyanus. Kamus! Lapátra vele!
2016. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésre kérdéssel válaszol vagy mindig kitér.

Szerintem is hagyd a fenébe.

2016. ápr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd!
2016. ápr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem független.
2016. ápr. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van baratnoje/ felesege.

N

2016. ápr. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólokkal egyetértve.

Ha nem akarsz kellemetlen helyzetbe kerülni felejtős a pasi.

Ezeknek az oldalaknak java része kamus.

És amit a többiek is irtak!

99% hogy nős/barátnö, megkérdőjelezhetném a lakhelyét, más adatait.

Nem biznéj a helyedben egy ennyire "titokzatos" pasiban!


54/F

2016. ápr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért nem mondja el a nevét, hogy ne találd meg fb-on, titkol valamit.

Vagy házas, vagy barátnője van.


Elég messze laktok. Szerinted ez a táv nem lesz akadály, hogy naponta/rendszeresen találkozhattok? Dehogynem!

Viszont kicsi az esély hogy ismerőssel fog találkozni, aki lebuktatja.

Gondolom amúgy is csak szexpartnert keres, mindegy mit mond neked. Ez a távolság komoly kapcsolathoz már túl sok.

2016. ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Éa nem tűnik fel.a feleségének vagy barátnőjének,hogy egész nap éjjel.nappal.telefonozik és percenként rögtön.válaszol?
2016. ápr. 11. 09:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ha már igy megdumáltad magad!

Nem csak feleség/barátnő gond lehet egy kamusnál!

De mondom! Ha már igy megdumáltad magad!

Szivesen olvassuk majd irásodat arrol milyen szemetek a pasik!

2016. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség rávágni, hogy azonnal dobd a fenébe. Nyugodtan fogalmazd meg neki ugyanezeket az aggályokat, amiket nekünk leírtál. Ha érett, értelmes ember, akkor megérti, hogy miért aggódsz és meg fog erősíteni.
2016. ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!