Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gyanús ha valaki túl gazdag?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gyanús ha valaki túl gazdag?

Figyelt kérdés

Az "új" barátomról van szó...lassan már két hónapja együtt vagyunk, de sok dologba csak most avatott be.

Kifejezetten rossz körülmények között nőtt fel (bár az apjának sok pénze volt, de az lelépett) 4 éve kezdte el építeni a saját életét, és hát döbbenetes dolgokat ért el.

Egész kamaszkorában thai boxolt, gondolom emiatt, két thai box clubja van (egy Magyarországon, egy meg Romániában), amik elég jól mennek, Mo-n egy autókereskedése (amit az apja hagyott rá, később kiderült, oké, de egy ilyet fent is kell tartani), és ami a legdurvább volt számomra : Románia egyik legnépszerűbb és legfelkapottabb night clubja az ő tulajdonában van. (közösen egy haverjával, akinek kb. ugyanez az életútja). Nyilván azt láttam eddig is, hogy puccos kocsija, lakása van, hogy drága cuccai vannak, de azért ezt nem gondoltam volna..

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, csak furcsa nekem, hogy ezeket 4 év alatt hozta össze, segítség és támogatás nélkül. Ráadásul azt kár lenne tagadnom, hogy néha elég fura alakok mászkálnak körülötte, meg a baráti köre sem olyannak néz ki, akikkel szívesen tölteném az időmet, na..

Szerintetek van okom aggódni? Vagy ez simán lehetséges tiszta úton?

24 éves amúgy.



2015. aug. 4. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyire gyerek.Tiszta úton mit tudsz te manapság összehozni ? Ha képben lennél,nem tennél fel ilyen kérdést.
2015. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

B.O.S.S. #yolo

kamaszkora óta thai-boxoló

pedig a night club a legfainabb lett

Románia mi az egy tablet?

2015. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amúgy ha belegondolsz, hogyan szerezte volna ezeket tisztán? :)


(#2-es válaszoló)

2015. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem magad is tudod a váalszt és a kérdésben bújtatva benne is van, csak megerősítést vártál.

Tessék, megkaptad: Jól gondolod, hagyd a francba, ha nem szimpatikus az összes haverja!

2015. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehetseges.


Nekem is hasonlo eletutam van.

4 ev alatt elertem, hogy a sajat labamon alljak mindenfele segitseg nelkul. Boven az atlag folott keresek, szoval lehetseges, DE nem tul gyakori.



"Ráadásul azt kár lenne tagadnom, hogy néha elég fura alakok mászkálnak körülötte, meg a baráti köre sem olyannak néz ki, akikkel szívesen tölteném az időmet, na.. "


En a helyedben inkabb otthagynam meg most amig lehet. Valahogy nem sok sztori vegzodott jol, ami igy indult.

Mondjuk ugyis elvakit most meg a penz, meg a csillogas, es teljesen mindegy itt ki mit fog mondani.

2015. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vakít el semmi. Most voltunk pár napot Romániában, voltam abban a clubban, és egyáltalán nem tetszett, amit láttam. Nem vagyok oda az ilyen típusu clubbokért..
2015. aug. 4. 22:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad magad is a kérdésed: Nincs itt rendben valami.

Feketegazdaságból gazdagodott meg (prostitució, drogok stb).

Én vigyáznék vele nagyon is!

2015. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Vagy ez simán lehetséges tiszta úton?" Dehogy is. Disney rajzfilmben esetleg. Amiket mondtál ráadásul mind tipikus bunkó gangszer business.
2015. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

román cigány mafiózok,

kábítószer és kurv***k


ebből lehet ilyen szintű


nálunk is ez ment lásd hajógyári,csak az a hipós verziója.



Azért egy Los Zetashoz képest ez bölcsöde,azok tudják csak hogy kell igazán valamit jól csinálni :,D

2015. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy baromi jó úzleti érzéke van, vagy simlis. :D
2018. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!