Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex az exszel. Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exszel. Mi lehet ebből? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátommal nem azért szakítottunk, mert veszekedtünk vagy valaki megcsalta a másikat, csak sajnos a távolság közénk állt (több ezer kilométer, és nagyon ritkán találkoztunk), és így mindketten azt éreztük hogy egyre jobban kezdtünk eltávolodni egymástól és már nem éreztük azt a szenvedélyt stb amit régen... már nem szerettük úgy egymást (emiatt végig elég se veled se nélküled kapcsolatunk volt).

Azonban miután szakítottunk egy hónapja, azóta is minden nap beszélgettünk, chateltünk és gyakran hívtuk egymást és megmaradt a teljesen jó kapcsolat, mindig mindent megosztottunk a másikkal, csak már nem voltunk hivatalosan együtt.

A szakítás óta egyikünknek se volt kapcsolata, nem is voltam mással azóta és ő sem.


Most ő ideköltözött, ahol én lakom. Egy pár hétig nálam lakik, amíg nem talál lakást magának. Tegnap délelőtt érkezett, és egy kis városnézés stb után este hazajöttünk hogy kipakoljunk de hát semmi nem lett belőle mert az ágyban kötöttünk ki amint hazaértünk.

És ma reggel megtörtént még egyszer...


Szerintetek miután két ember ennyire eltávolodik egymástól, lehet ebből újra párkapcsolat?

És a szex hiba volt (olyan értelemben, hogy csak rontja az esélyeket egy párkapcsolathoz és inkább nem kellett volna) vagy pont hogy elősegítheti hogy ismét úgy érezzünk egymás iránt, mint régen?


Nem terveztem lefeküdni vele, sőt inkább el akartam kerülni ezt a helyzetet, a bonyodalmat.

Nem tudom most mi lesz, egy részem fél attól, hogy nem sikerülhet rendbehozni az egészet, másik részem pedig örül mert jó volt vele és bizakodok.


Vélemények, tapasztalatok?

Nyilván vele fogom megbeszélni, csak érdekel mások hogy látnak egy ilyen szituációt.


Köszönöm:)


2016. ápr. 11. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Alapjáraton nem támogatom ay exekhez való visszatáncolást, de ez a helyzet teljesen más.

Az, ami a probléma forrását okozta a kapcsolatotokban, megoldódott, szerintem sanszos, hogy ebből lehet valami :)

Az teljesen természetes, hogy eltávolodtatok akkor egymástól, okos döntés volt szakítani, mielőtt különféle sérelmek és konfliktusok alakulnának ki.. Viszont most, hogy elgördült az akadály, és láthatóan mindketten továbbra is vonzódtok egymáshoz, fontosak vagytok egymásnak, nem látom akadályát, hogy működjön.


Nem kell elkapkodni vagy rágörcsölni, beszéljétek meg, ki mit vár ettől.


Drukkolok, hogy jól süljön el :)

2016. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod, aranyos vagy:)


Remélem akkor semmi rossz nem fog kisülni ebből, mindenképp beszélek vele erről:)

2016. ápr. 11. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!