Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exszel újra összejönni mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exszel újra összejönni mi értelme?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, akivel nagyon nagy az összhang minden téren és nagyon jól érzem magam, viszont ő a hátam mögött újra összejött az exével. De mellette már velem sem szeretné lezárni, ugyanúgy keres és találkozni akar.

Ennek így mi értelme?


2016. márc. 26. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha majd szakítottatok és később vissza akar jönni hozzád, visszajössz ide és elmondod a választ?
2016. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tipikus esete a "két vasat tart a tűzben" mondásnak. Az én álláspontom szerint az exszel összejönni semmi értelme bármilyen "szép" is volt a kapcsolat és a lezárása, ezt sokan másképp látják. Az illető fiú valószínűleg nem magabiztos, hanem reménykedő típus. Semleges félként úgy gondolom, hogy megütötted azt a mércét, amit ő egy nőtől "elvár" és jól érzi magát veled. Ugyanez az exre is igaz. Azért van neki mégis előnye veled szemben, mert őt jobban ismeri és MÉG mélyebb érzelmeket táplál iránta a srác, mint MÁR irántad. Mindemellett tart tőle, hogy újra zátonyra fut a kapcsolat és akkor ott leszel neki. F
2016. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a srác számára mi értelme van, azt nagyon szépen leírta a 2. válaszoló. Viszont részedről meg semmi értelme az égvilágon. Ha van egy kis eszed, akkor nem mész bele a folytatásba. Döntse el, mit akar, de nem úgy, hogy párhuzamosan hülyít két embert.

Szerintem zárd le a dolgot. Aztán ha egy idő után rájön, hogy mégis veled akarna lenni inkább, az aktuális helyzeted szerint dönthetsz, mi legyen. (Lehet, hogy addigra neked is lesz másik kapcsolatod, amit majd nem akarsz felrúgni stb.)

2016. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy újra összjött az exével? Nem lehet, hogy csak simán beszélnek egymással? Én is több exemmel jó baráti kapcsolatot ápolok (amennyiben nem volt viharos a szakítás).


Ha tényleg az exét akarná, akkot nem keresne téged.

2016. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SEMMI
2016. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!