Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek új életet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek új életet?

Figyelt kérdés

Teljesen magam alatt vagyok. Nagy vonalakban elvesztettem a munkám egészségi okok miatt, ami még azóta sem javult, két éves kapcsolatom tönkrement, a barátom elhagyott.. nincs keresetem, egyre roszabb minden.. nem tudok magammal mit kezdeni, mert ragaszkodok a múlthoz, szeretem az exem, vele terveztem mindent s mai napig vele akarok mindent megvalósitani. Napról napra távolabb vagyok tőle, sehogy sem jó. Itthon ülök, bánkódok sajnáltatom magam, hisz minden rossz történik mostanában velem. Változtatni szeretnék. Persze vissza szeretném kapni az exem, de tudom esélytelen. Mit tegyek hogy tovább tudjak lépni, és helyrejöjjön az életem?

21/L


2016. ápr. 11. 23:15
 1/8 CptTomato ***** válasza:
100%
Őszíntén szólva semmit...az idő megkönnyíti, de teljesen meg nem gyógyítja. Adj időt magadnak elfogsz jutni egy pontra ahol már a tudatalattid se bírja és szépen elkezdesz jobban lenni, de számíts vissza esésekre... nem lesz könnyű de meg fog történni csak ne csinálj hülyeséget. És ne menj vissza az exedhez.
2016. ápr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez segítség kell,valaki akiben megbízol és aki hajlandó sok időt tölteni veled.És persze itt a tavasz,szívj magadba minél több napfényt.:)
2016. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

össze kell szedned magad,állás mindenképp kell,hogy legyen jövedelmed,utána az majd leköt és nem lesz időd meg energiád sopánkodni!


(minden rendben lesz,elkezdeni nehéz,illetve elindulni, de aztán hidd el,jobban leszel!kitartás)

2016. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy hogy hagyd a régit.
2016. ápr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
miért váltatok szét?
2016. ápr. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Azért mert elhagyott, egyik napról a másikra. Se szó se beszéd. Nem másik lány miatt azt tudom.

2016. ápr. 12. 10:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Ctrl. + N.
2016. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ctrl. +N ez pontosan mit is jelent?
2016. ápr. 12. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!