Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő, akiről azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, akiről azért mondtál, mert túl kevésnek tartottad magad hozzá, pedig kölcsönös volt a vonzalom? N

Figyelt kérdés

Mi volt az oka, a külső vagy belső tulajdonságai vagy mindkettő? Miért gondoltad, hogy "nem a te szinted"/más kategória?

Hogy történt pontosan?

Miért döntöttél így? Miért nem próbáltad meg?

A csalódás elkerülése miatt?


2016. ápr. 12. 10:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat lemaradt;"azért mondtál le"
2016. ápr. 12. 10:16
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt.


Több ok is közrejátszott.


Anyagiak: Ő és az exférje is nagyon jól álltak,én meg egy senki biztonsági őr voltam.


Gyerek: Ő nagyon akart,de én soha.


Életkor: Én 25+ ő 40+


Volt erőm és inkább leléptem,illetve kidobattam magam. Úgy intéztem,hogy "rajtakapjon" valakivel.


34/F

2016. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Tudom, hogy férfiakat kérdezel, de elmesélem azt, ami velem történt. Volt egy férfi, akibe nagyon szerelmes voltam, és int utóbb kiderült, ő is belém. Csak éppen mind a ketten, mint ez pár év múlva kiderült, kevésnek gondoltuk magunkat a másikhoz... Nagyon egy elcseszett helyzet, így utólag nagyon.

Én kevésnek gondoltam magam, mert sokkal fiatalabb voltam, rengeteg önbizalomhiánnyal, borzasztó önértékeléssel.

Ő pedig, mint utólag elmondta, túl különlegesnek talált. Sosem találkozott olyan emberrel, mint én, és ezért gondolta magát kevésnek hozzám.

Túl különlegesnek gondoltuk egymást, és mind a kettőnk tele volt önbizalomhiánnyal - hát, ennyi a nagy történet.

2016. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Ha pont a kommunikáció maradt el,meg az őszinteség,akkor ez nem is volt kapcsolat,csak max. Testi vonzalom. Ez kicsit olyan "lerázós" dumának tűnik,hogy túl különleges vagy.
2016. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

4-es


Nem lerázós duma, évekkel később beszélgettünk erről, amikor véletlenül bevallottam neki, hogy szerelmes voltam belé másfél-két éven keresztül. Akkor derült ki, hogy ő is. Már mindketten hosszú ideje boldog párkapcsolatban élünk, de barátok vagyunk, így nem lenne értelme annak, hogy lekoptatós szöveg lenne :). Nem mert hozzám közeledni, ahogy én sem hozzá - ennyi az egész.

2016. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, és nem volt kapcsolat, csak egy nagyon mély barátság.
2016. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Nőként írok én is.

Igen, volt és a férfi is úgy gondolta rólam, hogy kevés ő hozzám. De ez érződött. Kicsit rossz ebbe belegondolni, mert valami férfiatlanság is van ebben szerintem, ha valaki 30 felett férfiként ennyire hit/önbizalomnélküli, tehát jobb, hogy így alakult... Olyan, mintha nem lett volna elég ambíciója sem maga iránt,sem a közös kapcsolatunk érdekében :( Pedig szép pár lehettünk volna, el is indult valami köztünk, de annyiban maradt.


Egyébként volt olyan férfi, aki külsőre is belsőre is annyira szimpatikus volt, hogy én éreztem, nőként nem érek fel hozzá. Elsősorban külsőre szerintem, nem is mertem volna vele pl lefeküdni, de elhívott randira, de inkább megkíméltem magam.

2016. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Régen volt már, kb. 12-13 éve (most 32 vagyok), életem legelső kapcsolata előtt. Régóta ismertem ezt a nagyon szép lányt. Kb. 3-4 kapcsolaton volt már túl, amikről tudtam, s jobbnál jobb külsővel áldott hapsijai voltak a partnerei (plusz financiális háttér pipa). Aztán épp egyedülálló volt ő is, én is, és elkezdtünk beszélni. Aztán néhány hét elteltével kezdtem egy kicsit többet érezni iránta, ő is mindig kereste a társaságomat. Amikor senki sem látott, rácsapott a seggemre, játékosan öltögette rám a nyelvét, folyton mosolygott a jelenlétemben, és be nem állt a szája. Minden apró jelentéktelen dolgot megosztott magáról. Külsőre egyébként rohadtul nem voltunk egy kategória, igazából azóta sincs fogalmam, miért és hogyan jöhettem be neki. Főleg amilyen fekete nagy verdás, rossz fiús, melák, város nagymenő palijai voltak, mit kellett volna gondoljak 65-70 kilósan hófehér bőrrel, lófejjel stb. felszerelkezve. :D Aztán úgy alakult, hogy szép lassan leépítettem ezt a hetekig tartó szimpátiafolyamatot, kevesebbet kerestem, munkahelyen kerültem a társaságát, egyre kevesebb SMS-re válaszoltam. (Nem bunkóztam vele, csak elkerültem a vele való találkozást, másik műszak, vagy szabadnap kérés stb.) Úgy érzem, jól döntöttem, mert utánam kb. fél év múlva már egy újabb nagymenő srác csapta neki a szelet, akivel össze is jött végül. Nekem meg akkoriban a kopasz valagamon kívül nemigen volt semmim, már csak azért, mert az éppen aktuális barátjával folyton utazgattak, kocsikáztak, kirándulgattak Ausztriába, Németországba, Franciaországba, ezt én nem bírtam volna anyagilag. Az életfelfogásunk sem igazán egyezett, akkoriban próbáltam otthonról elszakadni, albira gyűjtés, spórolás ilyesmik, ő meg a szülői házban fixen, a tehetős családja körében, vagy az aktuális barátja házában éldegélt. Szóval amiért én keményen dolgoztam heteket, neki csak elég volt otthon az apukáját, vagy a párját pár percig kérlelnie, és megkapta. Akkor jöttem volna vele össze, ha nagyjából azonos színvonalú körülmények közül szabadultunk volna ki a közös jövőt tervezve.
2016. ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem pont fordítva van. :(

Sok nő gondolja kevésnek magát valamiért, pedig nem kellene! Sajnos sok önbizalomhiányos nő van, nem csak férfi. :(

2016. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt hasonló eset, egy nálam körülbelül tíz évvel idősebb nővel. A közelmúltban, cirka másfél éve történt. Egy másik fórumon kezdtünk el beszélgetni, aztán jött néhány e-mail váltás. De még az elején egyszerűen kihátráltam az egészből. Mielőtt még többet éreztem volna iránta, mint kellene. Mert egyrészt nem éreztem/hittem, hogy kölcsönös lehet a vonzalom köztünk. Másrészt pedig egyértelműen kevés lettem volna hozzá. Valóban nem voltunk egy szinten, sem külsőleg, sem pedig anyagilag és természetesen teljesen más élethelyzetben is voltunk. Szóval, nem tudtam volna neki semmit sem nyújtani magamon kívül. Az pedig édeskevés egy jól működő kapcsolathoz.
2016. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!