Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mindenki életében van egy személy, akiből sosem fog teljesen kiszeretni és ő a többi szerelmének az ˝árnyéka˝?

Figyelt kérdés

Nekem az első szerelmem igazából sosem teljesedett be, 5 éven keresztül ˝szenvedtünk˝ egymással,,de mindig ugyanott kötöttünk ki, kétszer összejöttünk,de csak 1-2 hónapokra,aztán nem beszéltünk,majd megint tól jóba lettünk, de mindig rossz volt az időzítés, szóval nem mondanám rendes kapcsolatnak.

A sráccal ma már csak barátok vagyunk, neki is és nekem is van új kapcsolatom.

Pár barátjától visszahallottam,hogy ő nagyon sokáig nem lépett túl rajtam és engem keresett a barátnőiben.


Én a mostani barátomat nagyon szeretem,szeptembertől összeköltözünk, együtt képzeljük el a jövőnket. Teljesen más mint a régi, még az sem mondható,hogy őt keresném benne.


De amikor meglátom a régi barátomat, akkor mindig elmosolyodok vagy zavarban vagyok,de látom rajta,hogy ő is ugyanígy érez, midig összetalálkozik a tekintetünk aztán elkapjuk a fejünket. :D De úgy érzem csak a múltbéli énjeink miatt, ma már nem tudnám elképzelni vele, teljesen más személyiség lett ő is és én is.


Szerintetek ez természetes első nagy szerelemnél? Közületek is van olyan, aki így érez?

Persze,csak,ha jó viszonyban válnak el a személyek.


19L


Persze, most nem azt mondom,hogy én így érzek. Csak olvastam ilyen idézetet,és elgondolkodtam,hogy valami van benne :)


2016. ápr. 12. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Absolute, sajnos ha az ember az első barátnőjétől haraggal válik el, lehet rosszabb mint a békésebbik megoldás. Több mint másfél éve em is beszéltem az exemmel, mégis ha meglátom az utcán újra feltörnek a régi emlékek, és önkéntelenül is mosolygok rá, attól függetlenül ami történt a múltban.
2016. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A leírásod nem olvastam el, de a kérdésre válaszolva; IGEN, nekem is van egy ilyen csaj, akibe még mindig szerelmes vagyok kicsit, pedig kb 6 éve szakìtottunk.

28/F

2016. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az ember nem ragaszkodik a régi illúzióihoz és a romantikus hülyeségeihez, akkor nem.
2016. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs. Szóval biztos, hogy nem mindenkiében...
2016. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen! Jelen.
2016. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen, az első szerelem mindig meghatározó, arra mindig emlékezik az ember, és mosolyog rajta egyet.
2016. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!