Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Szerintetek ez igy normális?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és még nem volt barátom. Ebben csak azaz érdekes, hogy különösebben nem is érdekel az egész. Miközben körülöttem szinte minden hasonló korú lány evvel foglalkozik... Én valójában úgy fogom fel az egészet, hogy majd jön amikor jönnie kell, és nem is gondolok az egészre különösebben. De mondjuk az igaz, hogy én tehetek arról, hogy keveset ismerkedek, mert nem igazán járok szórakozó helyekre, illetve ismerkedni is csak nehezen tudok és nehezen nyilok meg az emberek előtt.

Néha azon is elgondolkodok, hogy talán örökké igy lesz... és egyedül élem le majd az életem, de ez sem zavarna... úgy érzem hogy egyenlőre számomra fontosabb az hogy a családom boldog legyen, hogy a szüleim elégedettek legyenek velem... illetve a barátaim... vagyis hát egy legjobb barátnőm van és vele mindenben megértjük egymást és számithatunk is egymásra... és nekem ez bőven elég ahhoz hogy örüljek valaminek...:)

meg még fiatalnak tartom magam és úgy érzem most fontosabb az iskolával foglalkoznom, mint a fiúkkal, hogy a későbbiekben minél jobb életet tudjak magam körül kialakitani...

most csak az lenne a kérdésem hogy szerintetek ez jó hozzáállás és viselkedés? lehet hogy én ezen a téren később érek és később fog foglalkoztatni? mert már zavar, hogy körülöttem mindenki erről beszél, engem meg nem érdekel, és már ők is furán néznek rám emiatt...:S


2010. ápr. 6. 12:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

12:33

igen.. kb. teljesen leirtad ahogy én is gondolom!:) és tényleg jó olvasni, hogy más is van igy!

2010. ápr. 6. 12:36
 12/18 anonim ***** válasza:

12:33-as vagyok.

Ha esetleg van kedved beszélgetni, küldhetsz egy e-mailt. Persze ez csak amolyan kósza ötlet... És csak ha te is szeretnéd. Ha nem, akkor sincs semmi baj. :)

2010. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
oké! szivessen irok! jó lenne beszélgetni vkivel akinek hasonló a gondolkodása!:)
2010. ápr. 6. 15:38
 14/18 anonim válasza:
a szerelem akkor fog jönni amikor nem is számítasz rá;)....de azért járj el szórakozni,ismerkedj. és ne törődj azzal amit más mond...
2010. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Most nem olvastam el minden kommentet, de meglep, hogy ilyen sokan gondolkodnak így, én senkit nem ismerek

(magamon kívül)

(Nekem is a családom van, barátnőnek meg az unokahúgom, de nála jobb barátnőt nem is kívánnék soha, és semmilyen tökéletes pasira sem cserélném el.

Mondjuk én fiús suliba járok, sok mindenkivel beszélek, de meg sem fordul a fejembe, hogy mint "pasira" nézzek rájuk. Nem is menne.)


"Későnérő típus vagy. Nincs ezzel semmi baj. 21F"

Ez hülyeség! De úgy ahogy van!

Abszolút nem logikus.

Épp hogy sokkal érettebb.

A családra, és a jövőbeli munkára gondolni, sokkal érettebb dolog, mint bepasizni

(azért ez elég nyilvánvaló!)


Annak, meg hogy neked ez nem kell, örülj.

Ha logikusan végig gondolod,

az hogy valakinek van egy pasija, egy időigényes dolog.


Ráadásul a szerelem, elvileg arra való, hogy házasság-gyerek legyen belőle. Létfenntartás. Ahhoz vezető út. elvileg csak biokémia. Ennek alapján 16éves korban még sehol nem kell lennie.


16/L

2010. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Abban teljesen gyetértünk, hogy az bizony hülyeség, amit az első írt. :)

És hogy a szerelemnek nincs helye már akár 16 éves korban... ezt nem lehet megszabni... Jön ő hívatlanul is. :) Szerintem az egyik legszebb dolog a világban. Na meg a legszörnyűbb is tud lenni olykor, szóval néha tényleg jobb nélküle... Ezen felül véleményem szerint egy olyan dolog, amit legalább egyszer az életben mindenkinek éreznie kell(ene).

2010. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Szerintem ez tök normális.Minden ember más...valaki korábban ér,valaki később:)

nyugi eljön a te időd is,nem fogsz vénlányként meghalni!;)

2010. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
legalabb nem leszel parázna mint egyesek
2010. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!