Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1-10-es skálán mennyire bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-10-es skálán mennyire bunkó dolog egy ismeretlen lány mellé leülni buszon és megkérdezni hogy akar-e beszélgetni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 21:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

Azért ha egy lány ülne mellém, és azt kérdezné, hogy "szia, akarsz beszélni?" Röhögnék egyet :D és örülnék, hogy valaki végre ennyire nyitott és barátságos, de ez csak álom :) Szerintem ilyen csak a mesékben létezik.

Ha én ülnék egy lány mellé, akkor 10-ből 5x azt kapnám, hogy "bocsi, van barátom". Csak olyan lánnyal lehetne beszélni, aki láthatóan nem a férfiak esete. Visszahúzódó, no smink, ne hangzavar, ne metal. Az ilyenek viszont amellett hogy kedvesek, elég unalmasak.

2016. ápr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
61%

Nem hiszem, hogy kimondottan bunkó dolog lenne, inkább szokatlan; az emberek nem nagyon szoktak beszélgetni a buszon, kivéve az öreg néniket.

Másrészt viszont inkább felesleges. Még ha amúgy, nyugalmas környezetben be is jönnél a lánynak, a tömeg, a helyzet spontán mivolta, stb. következtében nagyon valószínű, hogy elutasít. Az utastársak jelenléte pedig egy ilyen helyzetet elég kellemetlenné tud tenni.

2016. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%

10#

Akkor te ,hogy ismersz meg embereket???De tényleg...

2016. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Electra, hidd el én sem, csak tanácsot adtam neki.

Van barátom, én sem örülnék neki, ha a semmiből mellém teremne egy pasi, hogy beszélgetni akar.

2016. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
25%
Ja, azt még elfelejtettem leírni, hogy egy ilyen jelenet közben azért odakapnék a zsebemhez, hogy megvan-e a mobilom, kulcscsomóm, pénztárcám.
2016. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! A mai emberek általában két féle kép vélekednek az ilyesmiről. Van aki utálja az ilyesmit, sosem tenne hasonlót és vagy hü@yének nézi vagy kiröhögi azt aki bepróbálkozik nála. Egyébként szerintem ez a bunkó dolog, nem a beszélgetés kezdeményezés. És van aki szerint ez az ismerkedési forma teljesen rendben van, lehet hogy kicsit félénken reagálnak, de mások elég lazán veszik ha oda mennek hozzájuk a semmiből. Én speciel lányként az utóbbihoz tartozom. Jó párszor mentem már oda máshoz így és szinte mindig nagyon pozitívan és lazán reagáltak. Szóval szerintem döntsd el melyik ember csoporthoz tartozol és akkor a másikkal ne foglalkozz.

Egyébként pár jó tanács: Ha nem nyitottak, sőt nagyon riadtan reagálnak, inkább ne erőltesd a dolgot, mert zaklatásnak fogják titulálni. A másik hogy a : ,,akarsz beszélgetni?" valóban nem jó kezdés. Ha el kezdesz vele beszélgetni rögtön kiderül hogy akarnak-e vagy sem, és mivel adott egy fiú meg egy lány, egyértelmű lesz hogy flörtölésről van szó. Ha el kezdesz valamiről beszélni a másikkal, és laza vagy a másik fél is lazábban fog reagálni (jó esetben), és ha jó beszéd témát találsz, őt sem hozod kellemetlen helyzetbe a kínos csenddel. Viszont! Ha van rá mód és lehetőség először a szemkontaktust vedd fel vele. Ha meg van, esetleg van mosoly is az vissza jelzés, és bátrabban oda lehet menni. Ha észre vett az illető, de nem igazán van viszonzás, nem nagyon érdemes tovább próbálkozni. Amire még felhívnám a figyelmed, hogy néha a kívülálló környezet is szokott reagálni, de velük nem érdemes foglalkozni, elvégre nem rájuk tartozik. Egy alkalommal mikor vonaton beszélgetést kezdeményeztem egy sráccal, a mellettünk ülő 14-15 év körüli lányok rögtön fel kapták a fejüket. Sem én, sem a beszélgető partnerem nem voltunk zavarban, de a lánykák össze sugdolóztak, meg halkan vihorászni kezdtek... Egyébként nem voltunk sokkal idősebbek náluk, no mindegy, gyerekek. 22/L

2016. ápr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
80%
Én pont a minap kerültem egy ilyen helyzetbe, 26 éves lány vagyok, és egy fiú elkezdett velem beszélgetni a Volán buszon, már nem is tudom hogyan elegyedtünk szóba, de nekem kifejezetten szimpatikus volt, hogy nyitott a beszélgetésre, aztán olyan jót beszélgettünk, és szimpik is voltunk egymásnak, hogy megkeresett fb-n és megbeszéltük hogy találkozunk:) Úgyhogy jól is el tud sülni, és mivel olyan értelmes volt és intelligens ezért tetszett is, nem kifejezetten külsőre, hanem, pont azért, mert egyrészt jó témái voltak, másrészt gentleman volt, harmadrészt pedig volt pucája odajönni és ezt kifejezetten hiányolom a mai fiúkból.
2016. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ. Már ahogy ránézel az illetőre, látod rajta, hogy van e kedve kapcsolatot létesíteni vagy sem. Én például nem tartok erre igényt és általában igyekszem non-verbálisan jelezni is, amit ha valaki nem akar felfogni, akkor tolakodónak tartom. Ha felveszi a szemkontaktust és láthatóan szimpatizál veled, akkor nem tekinthető bunkóságnak. Maga a kezdeményező kérdés viszont nem tetszik, ha már olyan spontán vagy, hogy leszólítasz egy idegent, akkor szerintem a beszélgetést is jobb lenne spontán módon indítani.
2016. ápr. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
61%

Én egyáltalán nem tartom bunkó dolognak, sőt. Jobb ez pozitívabb képet mutat, mint a neten való ismerkedés.

Én többször beszélgettem már így srácokkal és agyondicsértem őket, azért mekkora bátorság kell odamenni egy lányhoz és leszólítani, főleg a mai világba, ahol több a bunkó lány, mint a normális..


23N

2016. ápr. 16. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Minél csúnyább vagy, annál bunkóbb dolog.
2016. ápr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!